TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - środa 1.12. Pierwszy dzień grudnia z opadami śniegu, śniegu z deszczem i deszczu

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na środę 26.01
Prognoza pogody na środę 26.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 1.12

Pogoda dziś, czyli w środę 1.12, przyniesie części kraju opady śniegu przechodzące w deszcz ze śniegiem i deszcz. Będzie ślisko. Powieje też silniejszy wiatr, o prędkości do 40-80 kilometrów na godzinę.

Środa przyniesie duże zachmurzenie z niewielkimi przejaśnieniami. Synoptycy prognozują opady śniegu przechodzące w deszcz ze śniegiem i deszcz. Będzie ślisko. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje, umiarkowany i dość silny wiatr z południa. Okresami w porywach rozpędzi się do 40-80 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo - środa 1.12

Wilgotność powietrza w ciągu dnia oscylować będzie wokół 90 procent. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w środę 1.12
Warunki biometeo w środę 1.12tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurna aura z opadami śniegu przechodzącego w deszcz ze śniegiem i deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Powieje południowo-wschodni, umiarkowany i dość silny wiatr, który okresami w porywach osiągnie 40-60 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 997 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Prognozuje się duże zachmurzenie z opadami śniegu z deszczem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Wiatr umiarkowany, okresami silniejszy, południowy, w porywach osiągnie do 40-60 km/h. W południe barometry pokażą 973 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Wystąpi duże zachmurzenie z opadami śniegu przechodzące w deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie do 50-70 km/h. W południe ciśnienie osiągnie 982 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurna aura, okresami popada śnieg lub śnieg z deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie 1 st. C. Powieje umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z południa. W porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 985 hPa.  

Pogoda na dziś - Wrocław

Będzie pochmurno, wystąpią opady śniegu przechodzące w deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 5 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach powieje do 60-80 km/h z południowego zachodu. W południe ciśnienie wyniesie 982 hPa.

Warunki drogowe w środę 1.12
Warunki drogowe w środę 1.12tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości