Pogoda na jutro - środa, 10.08. Noc miejscami mglista, za dnia sporo chmur

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noc tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro, czyli środę 10.08. Noc zapowiada się pogodnie, ale w niektórych regionach mogą wystąpić zamglenia i mgły. W środę niebo zasnują chmury, a miejscami może popadać słaby, przelotny deszcz. W całym kraju zapanują korzystne warunki biometeorologiczne.

W ciągu nocy na przeważającym obszarze kraju wystąpią rozpogodzenia. We wschodniej Polsce przejściowo prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie, a na północy mogą dodatkowo pojawić się mgły ograniczające widzialność do 200-500 metrów. Termometry pokażą od 10 st. C na północnym wschodzie kraju do 14 st. C na zachodzie. Z uwagi na napływ chłodnego powietrza oraz liczne rozpogodzenia, miejscami temperatura powietrza może być niższa. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr.

Prognoza pogody na noc 09/10.08
Prognoza pogody na noc 09/10.08tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - środa 10.08

Środa przyniesie pochmurną aurę: od małego zachmurzenia na Pomorzu Zachodnim do umiarkowanego na Podkarpaciu. Tam mogą wystąpić również słabe, przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 22 st. C na Suwalszczyźnie, poprzez 24 st. C w centralnej Polsce, do 28 st. C na Ziemi Lubuskiej. Północno-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na środę 10.08
Prognoza pogody na środę 10.08tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa 10.08

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie od 30-50 procent w Polsce Zachodniej po 70 procent na południowym wschodzie. W prawie całym kraju odczujemy komfort termiczny, jedynie na zachodzie i południowym zachodzie będzie ciepło. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w środę 10.08
Warunki biometeo w środę 10.08tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy w Warszawie będzie pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 13 st. C. Powieje słaby wiatr z północnego wschodu. O północy barometry pokażą 1013 hPa, a ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na jutro - Warszawa

Środa przyniesie mieszkańcom Warszawy małe i umiarkowane zachmurzenie bez opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 st. C. Wiatr z północnego wschodu będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie będzie spadać i w południe wyniesie 1011 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapowiada się pogodnie i bez deszczu. Nad ranem mogą wystąpić zamglenia, miejscami mgły. Termometry pokażą 13 st. C. Z kierunków północnych powieje słaby wiatr. Na barometrach o północy zobaczymy 1028 hPa, a ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

W środę w Gdańsku, Gdyni i Sopocie prognozowane jest małe zachmurzenie bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr północno-wschodni. Ciśnienie będzie spadać, a w południe barometry pokażą 1027 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W Poznaniu spodziewana jest pogodna noc. Termometry pokażą minimalnie 14 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słaby. Ciśnienie o północy wyniesie 1016 hPa i będzie spadać.

Pogoda na jutro - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka pochmurna środa bez opadów. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 27 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego wschodu. W południe barometry pokażą 1014 hPa, a ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na noc - Wrocław

We Wrocławiu noc będzie pogodna i bezdeszczowa. Temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słaby. Ciśnienie będzie spadać i o północy wyniesie 1011 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

W środę we Wrocławiu prognozowane jest małe i umiarkowane zachmurzenie bez opadów. Termometry pokażą maksymalnie 26 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1010 hPa, a ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie zapowiada się pogodnie. Na termometrach zobaczymy minimalnie 12 st. C. Słaby wiatr powieje z północnego wschodu. Ciśnienie o północy wyniesie 998 hPa i będzie spadać.

Pogoda na jutro - Kraków

W Krakowie środa przyniesie umiarkowane zachmurzenie, ale bez deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 24 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 996 hPa, a ciśnienie będzie spadać.

Warunki drogowe w środę 10.08
Warunki drogowe w środę 10.08tvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości