TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - sobota 9.10. Noc będzie miejscami mroźna. Słoneczny dzień, maksymalnie 15 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 20/21.10
Pogoda na noc 20/21.10tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 9.10

Pogoda w nocy może miejscami przynieść przymrozki. Sobota 9.10, zapowiada się na ogół słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 10 do 15 stopni Celsjusza. Lokalnie może powiać nieco silniejszy wiatr.

Pogoda na noc: będzie pogodnie. Miejscami możliwe są mgły - zwłaszcza we wschodniej części kraju. Temperatura minimalna sięgnie od -2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, przeważnie z kierunku wschodniego. 

Pogoda na sobotę 9.10

Pogoda na jutro: na ogół słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie od 10 st. C na Podkarpaciu do 15 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. Na południu miejscami może być silniejszy.

Pogoda na sobotę 9.10
Pogoda na sobotę 9.10tvnmeteo.pl

Warunki biometeo w sobotę 9.10

Największa wilgotność powietrza wystąpi w północno-wschodnich regionach. Odczuwać będziemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą korzystne.

Warunki biometeorologiczne w sobotę 9.10
Warunki biometeorologiczne w sobotę 9.10

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 3 st. C. Z południa i wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy na barometrach zobaczymy 1037 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Słonecznie. Temperatura maksymalna sięgnie 13 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południa i wschodu. W południe barometry pokażą 1037 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy minimum 2 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. O północy ciśnienie osiągnie 1003 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu. Okresami jego porywy mogą być silniejsze. W południe ciśnienie wyniesie 1001 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Temperatura minimalna sięgnie 5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. O północy barometry wskażą 1022 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Słonecznie. Na barometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1022 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Termometry pokażą minimum 1 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu. O północy na barometrach zobaczymy 1022 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje ze wschodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1022 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie. Temperatura minimalna sięgnie 4 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. O północy barometry pokażą 1018 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Powieje ze wschodu, słabo i umiarkowanie. W południe barometry wskażą 1018 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości