TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - sobota 22.01. Nocą i za dnia będzie sypał śnieg, do 2 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 22.01

Pogoda na jutro. Zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia, wystąpią przelotne opady śniegu. W sobotę (22.01) termometry pokażą od -3 do 2 stopni Celsjusza. Miejscami powieje silniejszy wiatr.

W nocy z piątku na sobotę (21/22.01) zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami. Wystąpią przelotne opady śniegu do 1-3 centymetrów, na południu do pięciu centymetrów. Temperatura minimalna wyniesie od -6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Lubelszczyźnie, przez -4 s. C w centrum kraju, do -2 st. C na Pomorzu. Wiatr zachodni i północno-zachodni, umiarkowany i dość silny, w porywach na wschodzie osiągnie prędkość do 60 kilometrów na godzinę. 

Pogoda na jutro - sobota 22.01

Sobota upłynie pod znakiem pochmurnej aury z większymi przejaśnieniami. Prognozuje się przelotne opady śniegu do dwóch centymetrów, tylko na południu, w górach, sypnie do pięciu centymetrów. Na Pomorzu Zachodnim, Ziemi Lubuskiej i w Wielkopolsce na ogół nie będzie padać. Termometry pokażą maksymalnie od -3 st. C na Suwalszczyźnie, przez -1 st. C w centrum kraju, do 2 st. C na Pomorzu Zachodnim. Północno-zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się na wschodzie do 50 km/h.

Prognoza pogody na sobotę 22.01
Prognoza pogody na sobotę 22.01tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - sobota 22.01

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. Warunki biometeorologiczne przeważnie będą niekorzystne, tylko na zachodzie neutralne.

Warunki biometeo w sobotę 22.01
Warunki biometeo w sobotę 22.01tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami, przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -4 st. C. Wiatr zachodni, umiarkowany i dość silny, w porywach powieje do 60 km/h. Ciśnienie o północy osiągnie 1000 hPa. 

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami, przelotne opady śniegu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do -1 st. C. Północno-zachodni wiatr, słaby i umiarkowany, okresami będzie wiał dość silnie. W południe barometry pokażą 1007 hPa. 

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy -2 st. C. Powieje północno-zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach do 60 km/h. Ciśnienie o północy wyniesie 1015 hPa. 

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno z przejaśnieniami, przelotne opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. W południe na barometrach zobaczymy 1023 hPa. 

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami, przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -3 st. C. Powieje północno-zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1007 hPa. 

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1015 hPa. 

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno, przelotne opady śniegu. Termometry pokażą -3 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1003 hPa. 

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami, przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna sięgnie 0 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1011 hPa. 

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno, przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna osiągnie -5 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 991 hPa. 

Pogoda na jutro - Kraków

Pochmurno, przelotne opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie -2 st. C. Wiatr północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami będzie wiał dość silnie. W południe ciśnienie osiągnie 996 hPa. 

Warunki drogowe w sobotę 22.01
Warunki drogowe w sobotę 22.01tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości