TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - sobota 15.01. Nocą możliwa lodowica, w górach sypnie śniegiem. W dzień do 5 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 22/23.01
Pogoda na noc 22/23.01tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 15.01

Pogoda na jutro. W nocy pojawią się miejscami marznące opady deszczu ze śniegiem i deszczu. Synoptycy prognozują gołoledź. W sobotę termometry pokażą maksymalnie 5 stopni Celsjusza.

W nocy z piątku na sobotę zachmurzenie będzie zróżnicowane, od małego na wschodzie kraju, do dużego na zachodzie. Na krańcach południowych prognozuje się marznące opady deszczu ze śniegiem i deszczu, które mogą spowodować powstanie zjawiska tak zwanej lodowicy, czyli gołoledzi. Zrobi się ślisko. W górach spadnie śnieg. Temperatura minimalna wyniesie od -3 stopni Celsjusza na Podlasiu do 1 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Miejscami w porywach rozpędzi się do 40-60 kilometrów na godzinę. 

Pogoda na jutro - sobota 15.01

Sobota upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie od 2 st. C na Podlasiu do 5 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, na wschodzie silniejszy, północno-zachodni. 

Prognoza pogody na sobotę 15.01
Prognoza pogody na sobotę 15.01tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - sobota 15.01

Wilgotność powietrza wyniesie 80-90 procent. W całym kraju będzie chłodno, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w sobotę 15.01
Warunki biometeo w sobotę 15.01tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni, okresami w porywach osiągnie 40-60 km/h. Ciśnienie o północy osiągnie 1023 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne. Temperatura w najcieplejszymi momencie dnia sięgnie 3 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe barometry pokażą 1025 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy -1 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami w porywach 40-60 km/h, z północnego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 998 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 998 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno.  Temperatura minimalna wyniesie 0 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1017 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Północno zachodni i zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie sięgnie 1017 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Termometry pokażą -2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie 4 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni. W południe na barometrach zobaczymy 1012 hPa.  

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie 1 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z zachodu. O północy barometry pokażą 1014 Pa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z północnego zachodu i zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1014 hPa.

Warunki drogowe w sobotę 15.01
Warunki drogowe w sobotę 15.01tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości