Pogoda na jutro: sobota z przelotnym deszczem i burzami. Może spaść grad

Autor:
anw//rzw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro - 11.09

Pogoda na jutro przyniesie niektórym regionom kraju przelotny deszcz i burze. Nie zabraknie jednak miejsc z pogodną aurą. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 27 stopni Celsjusza.

Pogoda w nocy z piątku na sobotę przyniesie zachmurzenie przeważnie małe, jedynie na zachodzie kraju przejściowo duże z przelotnymi opadami deszczu i burzą. W drugiej części nocy na zachodzie i północnym zachodzie prognozowane są silne zamglenia i mgły. Temperatura minimalna wyniesie od 8-10 stopni Celsjusza na wschodzie kraju, przez 11-13 st. C w centrum, do 14-17 st. C na zachodzie kraju. Powieje słaby, południowy wiatr.

Pogoda na sobotę 11 września

W sobotę na wschodzie i południu kraju wystąpi małe zachmurzenie, na zachodzie i północy umiarkowane i duże z przelotnymi opadami deszczu i burzami. Opady będą przejściowo intensywne, może spaść grad. Prognozuje się też silne porywy wiatru. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 22-24 st. C na zachodzie i wschodzie kraju, do 25-27 st. C w centrum. Wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie z południowego zachodu.  

Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl

Warunki biometeo na sobotę 11 września

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-70 procent. Komfort termiczny odczujemy na wschodzie i zachodzie kraju, ciepło - w pasie centralnym. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne na północnym zachodzie Polski, w kierunku południowym i wschodnim stopniowo przechodzące w neutralne i korzystne.

Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Zachmurzenie małe, niebo bezchmurne. Temperatura minimalna wyniesie 13 st. C. Wiatr słaby, powieje z południa. Ciśnienie o północy sięgnie 1004 hPa i będzie powoli spadać.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie małe i bezchmurne niebo, bez opadów. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 26 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-zachodni. W południe barometry pokażą 1002 hPa, ciśnienie będzie się wahać.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Zachmurzenie małe, przejściowo umiarkowane, nad ranem duże - wówczas możliwy słaby, przelotny deszcz. Na termometrach nie mniej niż 15 st. C. Południowy wiatr będzie słaby. Ciśnienie o północy osiągnie 1013 hPa, będzie spadać.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie umiarkowane i duże z przelotnymi opadami deszczu. W drugiej części dnia i wieczorem burze z umiarkowanymi lub intensywnymi opadami deszczu. Możliwy grad. Temperatura maksymalna wyniesie 25 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany, podczas burz silny. W południe na barometrach zobaczymy 1013 hPa, ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na noc - Poznań

Zachmurzenie małe, przejściowo umiarkowane, bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 15 st. C. Powieje słaby wiatr z południa. Ciśnienie o północy sięgnie 1004 hPa, będzie powoli spadać.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie umiarkowane, przejściowo duże z przelotnymi opadami deszczu i burzami w drugiej części dnia i wieczorem. Podczas burz opad będzie umiarkowany lub intensywny, istnieje ryzyko gradu. Termometry pokażą do 27 st. C Wiatr południowo-zachodni, umiarkowany, podczas burz powieje silnie. W południe barometry pokażą 1003 hPa, ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na noc - Wrocław

Zachmurzenie małe, przejściowo umiarkowane, bez opadów. Na termometrach w najchłodniejszej chwili 14 st. C. Południowy wiatr będzie wiał słabo. Ciśnienie o północy wyniesie 1001 hPa, będzie powoli spadać.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie umiarkowane, przejściowo duże z przelotnymi opadami deszczu i burzami w drugiej części dnia i wieczorem. Temperatura maksymalna wyniesie 26 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany wiatr, podczas burz silny. W południe ciśnienie wyniesie 1000 hPa, będzie spadać.

Pogoda na noc - Kraków

Zachmurzenie małe, bezchmurne niebo. Temperatura obniży się do 10 st. C. Wiatr słaby, powieje z południa. Ciśnienie o północy sięgnie 991 hPa i będzie powoli spadać.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie małe i bezchmurne niebo, bez opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-zachodni. W południe barometry pokażą 989 hPa, ciśnienie będzie powoli spadać.  

Autor:anw//rzw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości