Pogoda na jutro - sobota 01.10. W nocy miejscami spadnie deszcz, w dzień popada w całym kraju

Autor:
as//rzw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda w nocy 29/30.11
Pogoda w nocy 29/30.11tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro, czyli na sobotę 01.10. Noc zapowiada się pochmurno i deszczowo, jedynie w zachodniej Polsce będzie pogodnie. W dzień niebo nad Polską zasnują chmury, a w wielu miejscach przydadzą się parasole. Na termometrach nie zobaczymy więcej niż 18 stopni Celsjusza.

W zachodniej Polsce noc zapowiada się pogodnie, ale w pozostałych regionach będzie pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą od 2 stopni Celsjusza na Podlasiu do 11 st. C na Podkarpaciu. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Pogoda w nocy 30.09/01.10
Pogoda w nocy 30.09/01.10tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - sobota 01.10

W sobotę w kraju zapanuje duże zachmurzenie z niewielkimi przejaśnieniami. Może popadać deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 12 st. C w północno-wschodniej Polsce do 18 st. C na południowym wschodzie. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy.

Prognoza pogody na sobotę 01.10
Prognoza pogody na sobotę 01.10tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - sobota 01.10

W ciągu dnia wilgotność powietrza wyniesie od 80 do 90 procent. Będzie chłodno i wilgotno, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w sobotę 01.10
Warunki biometeorologiczne w sobotę 01.10tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W Warszawie spodziewana jest pochmurna noc z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy minimalnie 4 st. C. Powieje słaby wiatr z kierunków południowych. Ciśnienie o północy wyniesie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

W sobotę mieszkańców Warszawy czeka duże zachmurzenie. W ciągu dnia mogą wystąpić opady deszczu, zwłaszcza po południu. Termometry pokażą do 15 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 999 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie pogodna. Temperatura spadnie do 4 st. C. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany. Barometry o północy wskażą 1013 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Sobota przyniesie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie duże zachmurzenie i opady. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 15 st. C. Z kierunków południowych powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 1009 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W Poznaniu spodziewana jest pogodna noc. Termometry pokażą minimalnie 5 st. C. Powieje słaby wiatr południowy. O północy na barometrach będzie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Sobota w Poznaniu upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia. Okresowo może popadać deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C. Wiatr z południa okaże się słaby i umiarkowany. Barometry pokażą w południe 998 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu zapowiada się pogodnie. Na termometrach zobaczymy nie mniej niż 7 st. C. Południowy wiatr będzie słaby. Ciśnienie o północy wyniesie 999 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

We Wrocławiu w sobotę prognozowane są zachmurzenie duże i opady deszczu. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 15 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. Na barometrach zobaczymy w południe 998 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

W Krakowie noc będzie pochmurna i deszczowa. Temperatura spadnie do 10 st. C. Południowo-zachodni wiatr powieje słabo. O północy barometry pokażą 985 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Sobota w Krakowie przyniesie pochmurną aurę z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy do 17 st. C. Wiatr południowy będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie osiągnie 983 hPa.

Warunki drogowe w sobotę 01.10
Warunki drogowe w sobotę 01.10tvnmeteo.pl

Autor:as//rzw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości