Pogoda na jutro - poniedziałek, 7.11. Noc zimna, miejscami mglista. Za dnia nawet 15 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 27/28.01
Pogoda na noc 27/28.01tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. W poniedziałek 7.11 będzie na ogół pochmurno, ale jest też szansa na rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie od 7 do 15 stopni. Ten miejscami naprawdę ciepły dzień poprzedzi zimna noc.

Pogoda na noc 6/7.11

W nocy na Pomorzu wystąpią przelotne opady deszczu. Na Podlasiu i Roztoczu prognozuje się mgły, które mogą ograniczać widzialność. W pozostałej części kraju będzie pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa.  

Pogoda na noc
Pogoda na noc tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - poniedziałek, 7.11

Poniedziałek upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Na Pomorzu przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalne od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr ,słaby i umiarkowany, będzie wiał z południowego zachodu. W północnej części kraju jego porywy osiągną prędkość do 40-60 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałek tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - poniedziałek, 7.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Pogoda na noc - Trójmiasto

W nocy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowy wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Poniedziałek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie duże zachmurzenie z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 11 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni, okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. Barometry pokażą w południe 1013 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie zapowiada się pogodna. Na termometrach zobaczymy 5 st. C. Powieje słaby wiatr z południa. Ciśnienie o północy wyniesie 989 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Poniedziałek w Krakowie upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia. Temperatura maksymalna wzrośnie do 13 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Na barometrach zobaczymy w południe 989 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W nocy w Poznaniu będzie pogodnie. Termometry pokażą 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z południa. Ciśnienie o północy sięgnie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Przed mieszkańcami Poznania poniedziałek z umiarkowanym i dużym zachmurzeniem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Barometry wskażą w południe 1004 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie zapowiada się pogodna. Temperatura minimalna wyniesie 3 st. C. Południowy wiatr okaże się słaby. Ciśnienie o północy sięgnie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka w poniedziałek umiarkowane, okresami duże zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Na barometrach zobaczymy w południe 1004 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu przyniesie pogodną aurę. Na termometrach zobaczymy 3 st. C. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Na poniedziałek we Wrocławiu prognozuje się pogodną aurę. Temperatura maksymalna sięgnie 15 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Barometry wskażą w południe 1002 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek
Warunki drogowe w poniedziałek tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości