Pogoda na jutro - poniedziałek 6.02. Bardzo mroźna noc, za dnia jest szansa na chwile ze słońcem

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 30/31.03
Pogoda na noc 30/31.03tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. W nocy możemy spodziewać się bardzo dużego mrozu. Poniedziałek przyniesie nam chmury, ale w wieku regionach kraju prognozowane są przejaśnienia. Za dnia termometry wskażą od -5 do 3 stopni Celsjusza.

Noc zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. Na Pomorzu i w górach miejscami może słabo poprószyć śnieg. Uwaga - może być ślisko. Temperatura minimalna sięgnie od -12 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do -6 st. C na Pomorzu. Wiatr powieje słabo, ze zmiennych kierunków. Tylko na Wybrzeżu będzie zachodni oraz słaby i umiarkowany.

Pogoda na jutro - poniedziałek 6.02

Poniedziałek przyniesie nam pochmurną aurę z przejaśnieniami. W górach i na Mazurach miejscami słabo poprószy śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie od -5 st. C na Podkarpaciu do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i zmienny.

Pogoda na poniedziałek 6.02
Pogoda na poniedziałek 6.02tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - poniedziałek 6.02

Wilgotność powietrza w ciągu dnia sięgnie 70-80 procent. Na obszarze całej Polski odczujemy zimno, a warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 6.02
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 6.02tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

W Gdyni, Gdańsku i Sopocie noc będzie pochmurna, możliwy jest słaby śnieg. Temperatura minimalna spadnie do -6 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 1039 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Poniedziałek w Gdyni, Gdańsku i Sopocie zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Powieje zmienny, słaby wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1039 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

W Krakowie noc będzie bardzo pochmurna, możliwe są przejaśnienia. Temperatura minimalna wyniesie -10 st. C. Wiatr ze zmiennych kierunków powieje słabo. O północy barometry wskażą 1011 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pogodny poniedziałek. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -3 st. C. Powieje zmienny, słaby wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 1009 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W Poznaniu noc upłynie pod znakiem na ogół pochmurnego nieba. Będzie ślisko. Termometry pokażą minimum -9 st. C. Ze zmiennych kierunków powieje słaby wiatr. O północy na barometrach zobaczymy 1028 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu będzie bardzo pochmurno, ale pojawią się przejaśnienia. Temperatura maksymalna wyniesie 0 st. C. Słaby wiatr powieje ze zmiennych kierunków. W południe barometry pokażą 1028 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

W Warszawie noc przyniesie duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Może być ślisko. Na termometrach zobaczymy minimum -10 st. C. Wiatr ze zmiennych kierunków będzie słaby. Ciśnienie o północy wyniesie 1026 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

W poniedziałek mieszkańców Warszawy czeka duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna sięgnie -1 st. C. Powieje słaby wiatr ze zmiennych kierunków. W południe na barometrach zobaczymy 1026 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu przyniesie pochmurną aurę. Temperatura minimalna wyniesie -8 st. C. Ze zmiennych kierunków powieje słaby wiatr. O północy ciśnienie osiągnie 1025 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

We Wrocławiu poniedziałek upłynie pod znakiem bardzo pochmurnego nieba i przejaśnień. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -1 st. C. Powieje zmienny, słaby wiatr. W południe barometry wskażą 1024 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek 6.02
Warunki drogowe w poniedziałek 6.02tvnmeteo.pl

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: 3257141/Adobe Stock

Pozostałe wiadomości