Pogoda na jutro - poniedziałek, 5.06. Kolejna zimna noc. W dzień aura lokalnie może zacząć się psuć

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Poniedziałek 5.06 przyniesie wielu regionom kraju słoneczną aurę. Pod koniec dnia lokalnie pojawi się słaby, przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 25 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc

Przed nami pogodna noc bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie od 2-4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7-8 st. C na południu i zachodzie. Powieje słaby, zmienny wiatr.

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - poniedziałek, 5.06

Poniedziałek upłynie pod znakiem słonecznej aury. W drugiej części dnia prognozuje się wzrost zachmurzenia na południu kraju. Pod koniec dnia lokalnie na krańcach południowych i południowo-zachodnich pojawi się słaby, przelotny opad deszczu o sumie 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 21-23 st. C na Suwalszczyźnie do 24-25 st. C na pozostałym obszarze kraju. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zmienny. 

Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałek tvnmeteo.pl

Warunki biometeo - poniedziałek, 5.06

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie od 30 do 60 procent. W prawie całym kraju będzie ciepło, tylko mieszkańcy północno-wschodniej Polski odczują komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą przeważnie korzystne, tylko na krańcach południowo-zachodnich okażą się neutralne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy w Warszawie będzie pogodnie, nie będzie padać. Temperatura minimalna wyniesie 8-9 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka słoneczny poniedziałek bez opadów. Termometry pokażą maksymalnie 24-25 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni skręcający na południowo-wschodni. Na barometrach zobaczymy w południe 1010 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapowiada się pogodna. Na termometrach zobaczymy 7-10 st. C. Wiatr okaże się słaby, zmienny. Ciśnienie o północy wyniesie 1023 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Poniedziałek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie słoneczną aurę. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 18-22 st. C. Wiatr umiarkowany, będzie wiał ze wschodu. Barometry wskażą w południe 1023 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W nocy w Poznaniu dopisze pogodna aura. Temperatura minimalna wyniesie 6-7 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1012 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Przed mieszkańcami Poznania słoneczny poniedziałek. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 24-25 st. C. Wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Barometry wskażą w południe 1020 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu będzie pogodna. Termometry wskażą 9-10 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

W poniedziałek we Wrocławiu wystąpi zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego. Pod koniec dnia możliwy jest słaby, przelotny opad deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie 24-25 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni. Ciśnienie w południe sięgnie 1005 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pogodna noc. Temperatura minimalna wyniesie 7-8 st. C. Wiatr okaże się słaby, wschodni. Ciśnienie o północy osiągnie 995 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Na poniedziałek w Krakowie prognozuje się pogodną aurę. Termometry wskażą maksymalnie 23-24 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. Na barometrach zobaczymy w południe 993 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek
Warunki drogowe w poniedziałektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości