Pogoda na jutro - poniedziałek 28.11. Czeka nas mglista noc, miejscami może spaść śnieg

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda jutro, czyli w poniedziałek 28.11, przyniesie nam pochmurną aurę. Nadchodzące nocne godziny upłyną pod znakiem zamgleń, a miejscami może spaść śnieg lub śnieg z deszczem. Przelotne opady spodziewane są także w dzień, zaś na termometrach zobaczymy do 5 stopni Celsjusza.

Noc w całym kraju zapowiada się pochmurno i mglisto, ale możliwe będą również przejaśnienia. Miejscami na północnym wschodzie, wschodzie i południu kraju spodziewane są słabe opady śniegu do 1 centymetra lub śniegu z deszczem do 2 litrów na metr kwadratowy.

Termometry pokażą od -3 stopni Celsjusza na Podlasiu i Lubelszczyźnie, poprzez -1 st. C w centrum kraju do 3 st. C na zachodzie. Powieje zmienny i słaby wiatr.

Pogoda na noc 27/28.11
Pogoda na noc 27/28.11tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro

Poniedziałek przyniesie w całym kraju duże zachmurzenie, ale niebo może się przejaśniać, szczególnie w zachodniej Polsce. Będzie mglisto, a na północnym wschodzie kraju mogą wystąpić słabe opady śniegu i śniegu z deszczem.

Na termometrach zobaczymy od 0 st. C na Suwalszczyźnie, Podlasiu i Lubelszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju do 5 st. C na zachodzie. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, ale na zachodzie okresami silniejszy.

Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent, z czego najwilgotniej będzie na północnym wschodzie kraju. Również tam odczujemy zimno, a w pozostałej części Polski - chłód i wilgoć. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Noc przyniesie w Warszawie pochmurną aurę z możliwymi słabymi opadami śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -2 st. C. Powieje słaby wiatr ze zmiennych kierunków. O północy na barometrach zobaczymy 1014 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

W poniedziałek w Warszawie zapanuje na ogół duże zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 1013 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie noc upłynie pod znakiem pochmurnego nieba i słabych opadów śniegu z deszczem. W ciągu nocy na termometrach zobaczymy 0 st. C. Wiatr okaże się słaby i zmienny. Barometry wskażą o północy 1026 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Poniedziałek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapowiada się pochmurno. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 3 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu, ale okresami może być silniejszy. Na barometrach zobaczymy w południe 1024 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu będzie pochmurna z przejaśnieniami i mglista. W jej najchłodniejszym momencie termometry wskażą 0 st. C. Ze zmiennych kierunków powieje słaby wiatr. O północy ciśnienie osiągnie 1014 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka poniedziałek pod znakiem dużego zachmurzenia z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy do 4 st. C. Wiatr okaże się południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe barometry wskażą 1010 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

We Wrocławiu spodziewana jest pochmurna i mglista noc. Temperatura minimalna wyniesie 1 st. C. Zmienny wiatr będzie słaby. Na barometrach o północy zobaczymy 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

W poniedziałek we Wrocławiu zapanuje duże zachmurzenie, ale niebo będzie się przejaśniać. Termometry wskażą maksymalnie 5 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc przyniesie w Krakowie pochmurną i mglistą aurę ze słabymi opadami deszczu ze śniegiem. W najchłodniejszym momencie na termometrach zobaczymy 0 st. C. Powieje słaby wiatr z kierunków zmiennych. Barometry o północy pokażą 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

W Krakowie poniedziałek okaże się pochmurny i mglisty. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do 3 st. C. Południowo-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 996 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek
Warunki drogowe w poniedziałektvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości