TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - poniedziałek 27.12. Mroźno w całym kraju, od -6 do -2 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 25/26.05
Pogoda na noc 25/26.05tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 27.12

Pogoda na jutro. Poniedziałek (27.12) przyniesie małe i umiarkowane zachmurzenie, miejscami wzrastające do dużego. Termometry pokażą od -6 do -2 stopni Celsjusza. Aura korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Noc z niedzieli na poniedziałek (26/27.12) zapowiada się pogodna, tylko na południu i północnym wschodzie pojawi się nieco więcej chmur. Temperatura minimalna wyniesie od -16 stopni Celsjusza w centralnej części kraju do -8 st. C na południowym zachodzie i Suwalszczyźnie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, głównie południowo-wschodni, tylko na północnym wschodzie powieje z południowego zachodu.

Pogoda na jutro - poniedziałek 27.12

Poniedziałek upłynie pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia, na południu i południowym wschodzie wzrastającego do dużego. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia osiągnie od -6 st. C na północny i północnym wschodzie, przez -5 st. C w centrum kraju, do -2 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na poniedziałek 27.12
Prognoza pogody na poniedziałek 27.12tvnmeteo.pl

Warunki biometeo - poniedziałek 27.12

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. W całym kraju odczujemy mróz. Warunki biometeorologiczne będą korzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek 27.12
Warunki biometeo w poniedziałek 27.12tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie -13 st. C. Powieje słaby wiatr z kierunków południowych. Ciśnienie o północy osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Przeważnie słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie -5 st. C. Wschodni wiatr będzie wiał słabo. W południe na barometrach zobaczymy 1003 hPa. 

Pogoda na noc - Trójmiasto

Zachmurzenie małe. Na termometrach zobaczymy -10 st. C. Wiatr będzie słaby, zachodni i południowo-zachodni. Ciśnienie o północy wyniesie 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Przeważnie słonecznie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie -6 st. C. Wiatr z kierunków południowych, powieje słabo. W południe barometry pokażą 1017 hPa. 

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie -12 st. C. Wiatr słaby, powieje z południowego wschodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -5 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1002 hPa.  

Pogoda na noc - Wrocław

Zachmurzenie małe. Termometry pokażą -8 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie małe wzrastające do umiarkowanego. Temperatura maksymalna wyniesie -2 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 998 hPa. 

Pogoda na noc - Kraków

Początkowo bezchmurnie, w drugiej części nocy wzrost zachmurzenia do umiarkowanego. Temperatura minimalna wyniesie -10 st. C. Wiatr słaby, będzie wiał ze wschodu. Ciśnienie o północy sięgnie 985 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie duże, okresami umiarkowane. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -5 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry pokażą 982 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek 27.12
Warunki drogowe w poniedziałek 27.12tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości