Pogoda na jutro - poniedziałek 26.09. Jesienna aura ogarnie całą Polskę

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro, czyli na poniedziałek 26.09. Na początku tygodnia jesienna aura ogarnie cały kraj - wszędzie przydadzą się parasole, a temperatury w ciągu dnia nie przekroczą 18 stopni Celsjusza. Na dodatek w Polsce zapanują niekorzystne warunki biometeorologiczne.

W nocy nad Polską spodziewane jest zmienne zachmurzenie. Na zachodzie i w południowo-wschodniej części kraju może wystąpić deszcz. Termometry pokażą od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Podkarpaciu i w Małopolsce. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Pogoda na noc 25/26.09
Pogoda na noc 25/26.09tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - poniedziałek 26.09

Poniedziałek przyniesie w całym kraju zmienne, umiarkowane i duże zachmurzenie oraz przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 14 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 18 st. C w Małopolsce. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na poniedziałek 26.09
Prognoza pogody na poniedziałek 26.09tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - poniedziałek 26.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie od 70 do 90 procent, z czego najwilgotniej będzie w południowo-wschodniej Polsce. Na terenie całego kraju odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek 26.09
Warunki biometeo w poniedziałek 26.09tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy w Warszawie wystąpi zachmurzenie zmienne. Na termometrach zobaczymy minimalnie 6 st. C. Powieje słaby, południowy wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 996 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Poniedziałek w Warszawie upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia i przelotnych opadów deszczu, szczególnie w godzinach popołudniowych. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 17 st. C. Wiatr z południowego zachodu będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 992 hPa

Pogoda na noc - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka pochmurna noc. Temperatura minimalna wyniesie 6 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany. Barometry o północy wskażą 1007 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie w poniedziałek spodziewane jest zmienne zachmurzenie i przelotny deszcz. W ciągu dnia na termometrach zobaczymy do 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr południowo-zachodni. W południe ciśnienie osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc przyniesie w Poznaniu zachmurzenie zmienne. Termometry pokażą minimalnie 8 st. C. Słaby wiatr powieje z kierunków południowych. Na barometrach o północy zobaczymy 996 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Poniedziałek w Poznaniu zapowiada się pochmurno, ze zmiennym zachmurzeniem i przelotnym deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie 16 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Barometry pokażą w południe 995 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu będzie pochmurna. W najchłodniejszym momencie nocy, na termometrach zobaczymy 9 st. C. Wiatr z południowego zachodu będzie słaby. Ciśnienie wyniesie o północy 993 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

We Wrocławiu prognozowany jest poniedziałek pod znakiem zachmurzenia i przelotnego deszczu. Termometry wskażą maksymalnie 17 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 992 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pochmurna i deszczowa noc. Temperatura w ciągu nocy może spaść do 11 st. C. Z południa powieje słaby wiatr. O północy barometry pokażą 980 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

W Krakowie poniedziałek przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami i opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy do 18 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 977 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek 26.09
Warunki drogowe w poniedziałek 26.09tvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości