TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - poniedziałek 24.01. Duża różnica temperatury w nocy, za dnia maksymalnie 8 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 24.01

Pogoda na jutro. Zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia, wystąpią opady śniegu, deszczu ze śniegiem oraz deszczu. W poniedziałek termometry pokażą od -5 do 8 stopni Celsjusza.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (23/24.01) będzie na ogół pochmurno. W wąskiej strefie frontu - od Pomorza po Śląsk - popada śnieg przechodzący w deszcz ze śniegiem i deszcz. Miejscami opady będą marznące i zrobi się ślisko. W zachodniej części kraju prognozuje się liczne mgły ograniczające widzialność do 100- 300 metrów. Miejscami pojawi się mżawki. Temperatura minimalna wyniesie od -16 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 3 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa. 

Pogoda na jutro - poniedziałek 24.01

Poniedziałek upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z lokalnymi przejaśnieniami. Od Mazur i Podlasia, przez centrum, po Górny Śląsk, wystąpią opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu, które miejscami będą zamarzać. Zrobi się ślisko. Na zachodzie Polski mgły mogą utrzymywać się do godzin okołopołudniowych. Termometry pokażą maksymalnie od -5 st. C na Podkarpaciu do 8 st. C na Ziemi Lubuskiej. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na poniedziałek 24.01
Prognoza pogody na poniedziałek 24.01tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - poniedziałek 24.01

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. Warunki biometeorologiczne przeważnie będą niekorzystne, tylko na południowym wschodzie neutralne.

Warunki biometeo w poniedziałek 24.01
Warunki biometeo w poniedziałek 24.01tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno, popada deszcz. Temperatura minimalna wyniesie 0 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. Ciśnienie o północy osięgnie 1033 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno i deszczowo. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 3 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1030 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy -13 st. C. Wiatr słaby, powieje ze zmieniających się kierunków, z przewagą południa. Ciśnienie o północy wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Termometry pokażą -4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z południowego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno, popada deszcz lub mżawka. Temperatura minimalna osiągnie 1 st. C. Południowy wiatr będzie słaby. Ciśnienie o północy wyniesie 1024 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Na ogół pochmurno, możliwy słaby deszcz lub mżawka Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C.  Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. W południe barometry wskażą 1008 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno, możliwy słaby śnieg. Termometry pokażą -8 st. C. Wiatr słaby, powieje z południa. Ciśnienie o północy osiągnie 1023 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Przeważnie pochmurno, po południu popada śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie 0 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. W południe na barometrach zobaczymy 1022 hPa.  

Pogoda na noc - Wrocław

Zachmurzenie duże, wystąpią opady deszczu lub mżawki. Na termometrach zobaczymy 1 st. C. Powieje słaby, południowy wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1020 Pa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie 6 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. W południe barometry pokażą 1020 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek 24.01
Warunki drogowe w poniedziałek 24.01tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości