Pogoda na jutro - poniedziałek, 22.08. Nocą dopada jeszcze deszczu, w dzień do 29 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 28/29.01
Pogoda na noc 28/29.01tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda jutro, czyli w poniedziałek 22.08, przyniesie części kraju pochmurną aurę i opady deszczu. Pojawią się też burze, którym towarzyszyć będzie silny wiatr. Termometry pokażą maksymalnie 29 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc 21/22.08

W nocy na Żuławach, w Warmii, Kujawach, Wielkopolsce i na Śląsku wystąpią opady deszczu do 10 litrów wody na metr kwadratowy. Miejscami niewykluczone są wieczorne burze, podczas których spadnie do 10-20 l/mkw., a porywy wiatru osiągną prędkość do 60-80 kilometrów na godzinę. Temperatura minimalna wyniesie od 12 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 18 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północy.   

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - poniedziałek, 22.08

Poniedziałek upłynie pod znakiem pochmurnej aury i opadów deszczu na zachodzie kraju. W pozostałych regionach zachmurzenie będzie umiarkowane i duże z przelotnym deszczem. Na południu pojawią się burze. Podczas wyładowań spadnie opad rzędu 10-30 l/mkw., a porywy wiatru rozpędzą się do 60-90 km/h. Termometry pokażą maksymalnie od 20 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 29 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północy.

Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałek tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - poniedziałek, 22.08

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. Na wschodzie i częściowo w centrum będzie gorąco i wilgotno, mieszkańcy pozostałej części Polski odczują komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałek tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka pochmurna noc z opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 13 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z północy. Ciśnienie o północy sięgnie 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

W poniedziałek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie wystąpi zmienne zachmurzenie i przelotny deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 23 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-wschodni i północny wiatr. W południe barometry pokażą 1017 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

W Krakowie noc przyniesie zmienne zachmurzenie i przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy 17 st. C. Wiatr okaże się słaby, północno-zachodni. Ciśnienie o północy osiągnie 981 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

W poniedziałek w Krakowie przelotnie popada deszcz i zagrzmi. Podczas burze spadnie do 10-20 l/mkw. i porywy wiatru osiągną 60-80 km/h. Termometry pokażą maksymalnie 28 st. C. Powieje słaby wiatr z północnego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 981 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu zapowiada się pochmurna i deszczowa. Temperatura minimalna osiągnie 15 st. C. Północny wiatr okaże się słaby. Ciśnienie o północy wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Na poniedziałek synoptycy prognozują zmienne zachmurzenie i przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 st. C. Wiatr będzie słaby, północny. W południe barometry wskażą 1005 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Przed mieszkańcami Warszawy pogodna noc. Termometry pokażą 17 st. C. Powieje słaby wiatr z północy. Ciśnienie o północy osiągnie 998 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

W poniedziałek zachmurzenie będzie zmienne i przelotnie popada deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 26 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słaby. W południe ciśnienie osiągnie 1000 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu zapowiada się pochmurna, popada też deszcz. Temperatura minimalna wyniesie 14 st. C. Powieje słaby wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 998 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Poniedziałek we Wrocławiu przyniesie pochmurną aurę i deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 21 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, północno-zachodni. W południe na barometrach zobaczymy 1000 hPa. 

Warunki drogowe w poniedziałek
Warunki drogowe w poniedziałektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości