Pogoda na jutro - poniedziałek, 2.01. Ciepło i pogodnie, temperatura wzrośnie do 17 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noc tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Poniedziałek 2.01 przyniesie wielu regionom kraju pogodną aurę. Miejscami będzie też pochmurno i popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 17 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc 1/2.01

Noc na północy kraju zapowiada się pochmurna z opadami deszczu o sumie 1-3 litrów wody na metr kwadratowy. Pozostałym regionom dopisze pogodna aura. Temperatura minimalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza w Małopolsce do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. 

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - poniedziałek, 2.01

Poniedziałek przyniesie na północy Polski pochmurną aurę z opadami deszczu do 1-3 l/mkw. W pozostałych regionach będzie na ogół pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni wiatr, okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h.

Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl

Warunki biometeo - poniedziałek, 2.01

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-90 procent. Warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałek tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Przed mieszkańcami Gdańska, Gdyni i Sopotu pochmurna noc z opadami deszczu. Temperatura minimalna osiągnie 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1019 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Poniedziałek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie pochmurny z opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 12 st. C. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni, okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. Barometry pokażą w południe 1013 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie będzie pogodna. Na termometrach zobaczymy 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 996 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pogodny poniedziałek. Termometry pokażą maksymalnie 13 st. C. Południowo-zachodni wiatr, umiarkowany, okresami w porywach będzie wiał do 40-60 km/h. Na barometrach zobaczymy w południe 991 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami. Temperatura minimalna osiągnie 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1007 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Poniedziałek w Poznaniu upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni, okresami w porywach osiągnie do 40-60 km/h. Barometry wskażą w południe 1006 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie zapowiada się pochmurna z przejaśnieniami. Termometry pokażą 6 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka pochmurny poniedziałek z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wzrośnie do 13 st. C. Południowo-zachodni wiatr, umiarkowany, okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. Barometry wskażą w południe 1006 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu będzie pogodna. Temperatura minimalna wyniesie 10 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy sięgnie 1007 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Przed mieszkańcami Wrocławia pogodny poniedziałek. Termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni, okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Na barometrach w południe będzie 1004 hPa.  

Warunki drogowe w poniedziałek
Warunki drogowe w poniedziałektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości