Pogoda na jutro - poniedziałek, 14.11. Mglista i chłodna noc, w dzień termometry pokażą maksymalnie 15 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. W poniedziałek 14.11 będzie przeważnie pochmurno, ale jest szansa na przejaśnienia i rozpogodzenia. Miejscami może popadać mżawka. Termometry pokażą maksymalnie 15 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc 13/14.11

Przed nami na ogół pochmurna i mglista noc. Miejscami może popadać mżawka. Przejaśnienia możliwe są w pasie dzielnic południowych. Temperatura minimalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku do 6 st. C na Pomorzu, Mazowszu i Kujawach. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr.  

Pogoda na noc
Pogoda na noc tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - poniedziałek, 14.11

Poniedziałek upłynie na ogół pod znakiem pochmurnej aury. Miejscami może pojawić się mżawka, prognozuje się też mgły ograniczające widzialność. W dzielnicach południowych i zachodnich możliwe są przejaśnienia i rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie od 8 st. C na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, południowo-wschodni.

Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałek tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - poniedziałek, 14.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-80 procent. Wszędzie odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka pochmurna i mglista noc. Możliwa jest mżawka. Temperatura minimalna wyniesie 6 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego wschodu. Ciśnienie o północy sięgnie 1027 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Poniedziałek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapowiada się pochmurny i mglisty. Może wystąpić mżawka. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 11 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-wschodni. Barometry pokażą w południe 1023 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie będzie pogodna. Na termometrach zobaczymy 3 st. C. Powieje słaby, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 997 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Poniedziałek w Krakowie przyniesie pogodną aurę. Termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Na barometrach zobaczymy w południe 993 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka pochmurna i mglista noc. Może wystąpić też mżawka. Temperatura minimalna wyniesie 3 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego wschodu. Ciśnienie o północy sięgnie 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Na poniedziałek w Poznaniu prognozuje się pochmurną aurę z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Barometry pokażą w południe 1010 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie przyniesie pochmurną i mglistą aurę. Możliwa jest mżawka. Termometry pokażą 6 st. C. Powieje słaby, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1016 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Poniedziałek w Warszawie upłynie na ogół pod znakiem pochmurnej aury. Prognozuje się też mżawkę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Barometry wskażą w południe 1011 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu zapowiada się pogodna. Temperatura minimalna osiągnie 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego wschodu. Ciśnienie o północy sięgnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Przed mieszkańcami Wrocławia poniedziałek z zachmurzeniem małym i umiarkowanym. Temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Barometry wskażą w południe 1006 hPa.  

Warunki drogowe w poniedziałek
Warunki drogowe w poniedziałektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości