Pogoda na jutro - piątek, 30.09. Noc miejscami będzie mglista, w dzień popada deszcz

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda jutro, czyli w piątek 30.09, przyniesie wielu regionom kraju pochmurną aurę z opadami deszczu. Na Podkarpaciu mogą pojawić się burze. Termometry pokażą maksymalnie 17 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc 29/30.09

Przed nami pochmurna noc z rozpogodzeniami. Tylko na południu Polski wystąpi duże zachmurzenie z wkraczającymi od południa opadami deszczu nad Podkarpacie, Małopolskę i Śląsk. Słabe opady deszczu możliwe są na Warmii i Kaszubach. Miejscami zrobi się mglisto. Temperatura minimalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 5 st. C w centrum kraju, do 9 st. C na Podkarpaciu. Powieje południowy, słaby i umiarkowany wiatr.

Pogoda na noc
Pogoda na noc tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - piątek, 30.09

Piątek na północy i zachodzie kraju upłynie pod znakiem dość pogodnej aury. W pozostałych regionach zrobi się pochmurno, spodziewane są także opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym, które będą przemieszczać się od południa w głąb kraju. W górach spadnie do 30 litrów wody na metr kwadratowy. Na Podkarpaciu mogą pojawić się burze. Termometry pokażą maksymalnie od 11 st. C na Śląsku, przez 13 st. C w centrum kraju, do 17 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wschodni i południowy wiatr okaże się słaby i umiarkowany, podczas burz silny.

Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - piątek, 30.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-90 procent. Wszędzie odczujemy chłód, miejscami będzie też wilgotno. Warunki biometeorologiczne przeważnie będą niekorzystne, tylko na północnym zachodzie okażą się neutralne.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Przed mieszkańcami Warszawy pochmurna noc z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie 4 st. C. Wiatr południowy, będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy osiągnie 997 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Piątek w Warszawie przyniesie pochmurną aurę, po południu wystąpią opady deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 13 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry wskażą 999 hPa. 

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie pochmurna z większymi przejaśnieniami, poza tym przelotnie popada deszcz. Na termometrach zobaczymy 7 st. C. Południowy wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy sięgnie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Piątek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie pochmurną aurę z rozpogodzeniami. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1012 hPa. 

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu zapowiada się pochmurna z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna osiągnie 4 st. C. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy sięgnie 997 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka w piątek pochmurna aura z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu. W południe ciśnienie osiągnie 1000 hPa. 

Pogoda na noc - Wrocław

W nocy we Wrocławiu będzie pochmurno z większymi przejaśnieniami. Termometry wskażą 5 st. C. Południowy wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy osiągnie 993 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Na piątek we Wrocławiu prognozuje się pochmurną aurę, okresami wystąpią słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 13 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe sięgnie 996 hPa. 

Pogoda na noc - Kraków

Przed mieszkańcami Krakowa pochmurna noc z opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 8 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy sięgnie 982 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Piątek w Krakowie upłynie pod znakiem pochmurnej aury, okresami popada deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 13 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry wskażą 984 hPa. 

Warunki drogowe w piątek
Warunki drogowe w piątektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości