Pogoda na jutro - piątek 17.03. Noc w części kraju z mgłami i mrozem

Autor:
as/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 23/24.03
Pogoda na noc 23/24.03tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro, czyli na piątek 17.03. Noc zapowiada się pochmurno, szczególnie w zachodniej Polsce. Na wschodzie zrobi się mroźnie, a utrudnienie dla podróżujących mogą stanowić mgły. W dzień w wielu miastach zza chmur wyjrzy słońce, a termometry pokażą nawet 15 stopni Celsjusza.

W nocy w Polsce zapanuje zmienne zachmurzenie. Na zachodzie Polski niebo będzie zasnute chmurami w dużym stopniu. We wschodnich regionach zachmurzenie będzie mniejsze, a lokalnie mogą wystąpić mgły. Termometry pokażą od -6 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr południowo-wschodni, miejscami silniejszy.

Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - piątek 17.03

Piątek 17.03 przyniesie w Polsce zmienne zachmurzenie, przeważnie małe i umiarkowane. Miejscami dzień będzie słoneczny. Na termometrach zobaczymy od 7 st. C na północnym wschodzie kraju do nawet 15 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr wiejący z południowego wschodu będzie słaby i umiarkowany, miejscami może okazać się silniejszy.

Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie od 50 do 60 procent, z czego najwyższa prognozowana jest na zachodzie kraju. W całej Polsce zapanuje komfort termiczny, a warunki biometeo wszędzie będą korzystne.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie będzie na ogół pogodna. Temperatura minimalna wyniesie -4 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. O północy na barometrach zobaczymy 1012 hPa, a ciśnienie będzie rosło.

Pogoda na jutro - Warszawa

W Warszawie w piątek spodziewane jest przeważnie słoneczne niebo. Termometry wskażą do 10 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie będzie spadać i w południe wyniesie 1011 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka pochmurna noc z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy minimalnie -2 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie ma rosnąć, a barometry pokażą o północy 1023 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Piątek upłynie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie pod znakiem słońca. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do 11 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr południowo-wschodni, okresami silniejszy. W południe zobaczymy na barometrach 1019 hPa, a ciśnienie będzie spadało.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu zapowiada się pochmurno, ale niebo będzie się przejaśniać. Termometry pokażą minimalnie 0 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie będzie rosnąć, o północy osiągając 1012 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W piątek niebo nad Poznaniem będzie pogodne. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 13 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-wschodni. Ciśnienie ma spadać, a w południe barometry wskażą 1008 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

W nocy we Wrocławiu zapanuje duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Wiatr z południowego wschodu okaże się słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. O północy na barometrach zobaczymy 1008 hPa, a ciśnienie będzie rosnąć.

Pogoda na jutro - Wrocław

Piątek przyniesie mieszkańcom Wrocławia pogodne niebo. Termometry maksymalnie wskażą 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr południowo-wschodni. W południe ciśnienie osiągnie 1005 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Kraków

W Krakowie prognozowana jest pogodna noc. Na termometrach zobaczymy -5 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. O północy barometry pokażą 996 hPa, a ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na jutro - Kraków

Kraków będzie w piątek słoneczny. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie maksymalnie do 12 st. C. Południowo-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie będzie spadać i w południe na barometrach zobaczymy 993 hPa.

Warunki drogowe w piątek
Warunki drogowe w piątektvnmeteo.pl

Autor:as/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości