Pogoda na jutro - niedziela 8.01. Noc może być mglista. Za dnia do 10 stopni

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 26/27.03
Pogoda na noc 26/27.03tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Nadchodząca noc może okazać się mglista. Niedziela przyniesie nam chmury, a miejscami także słabe opady deszczu. W najcieplejszej chwili dnia na termometrach zobaczymy 10 stopni Celsjusza.

Najbliższa noc zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Na Suwalszczyźnie prognozowany jest znikający śnieg do 1 centymetra. W pasie dzielnic centralnych widzialność może być utrudniona do 100-300 metrów z powodu mgieł. Temperatura minimalna sięgnie od -5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr z południowego wschodu będzie słaby i umiarkowany. Miejscami może wiać silniej.

Pogoda na jutro - niedziela 8.01

W niedzielę możemy spodziewać się pochmurnego nieba z przejaśnieniami. Na Pomorzu i Ziemi Lubuskiej może słabo popadać deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. Miejscami jego porywy mogą być silniejsze.

Pogoda na niedzielę 8.01
Pogoda na niedzielę 8.01tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - niedziela 8.01

Wilgotność powietrza sięgnie około 80-90 procent. Warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeorologiczne w niedzielę 8.01
Warunki biometeorologiczne w niedzielę 8.01tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

W Gdyni, Gdańsku i Sopocie noc będzie pochmurna z przejaśnieniami. Temperatura minimalna sięgnie 3 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami może wiać silniej. Ciśnienie o północy wyniesie 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Niedziela w Gdyni, Gdańsku i Sopocie zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Okresami jego porywy mogą być silniejsze. Ciśnienie w południe osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

W Krakowie noc będzie pochmurna z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie 2 st. C. Wiatr z południowego wschodu powieje słabo i umiarkowanie. O północy barometry wskażą 990 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pochmurna niedziela. Możliwe są jednak przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 984 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W Poznaniu noc upłynie pod znakiem pogodnego nieba. Termometry pokażą minimum 4 st. C. Z południowego wschodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr. O północy na barometrach zobaczymy 1003 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu będzie pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. W południe barometry pokażą 988 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

W Warszawie noc przyniesie przeważnie pochmurną aurę. Na termometrach zobaczymy minimum 2 st. C. Wiatr z południowego wschodu będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

W niedzielę mieszkańcy Warszawy muszą spodziewać się dużego zachmurzenia. Temperatura maksymalna sięgnie 5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu. W południe na barometrach zobaczymy 1000 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu przyniesie pogodną aurę. Temperatura minimalna wyniesie 5 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy ciśnienie osiągnie 1001 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

We Wrocławiu niedziela upłynie pod znakiem pochmurnego nieba z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry wskażą 996 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości