Pogoda na jutro - niedziela 26.03. Przydadzą się parasole, od 7 do 13 stopni

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Niedziela zapowiada się chłodno - na termometrach zobaczymy od 7 do 13 stopni Celsjusza. Prognozowane są chmury i przelotne opady deszczu. Warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Najbliższa noc przyniesie nam zmienne zachmurzenie. W zachodniej części kraju wystąpi więcej chmur i opady deszczu o sumie do 4 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura minimalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr z południowego zachodu będzie słaby i umiarkowany.

Pogoda na jutro - niedziela 26.03

Niedziela w całym kraju upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia i przelotnego deszczu (do 3 l/mkw.). Wieczorem na krańcach zachodnich i Pomorzu możliwe są burze. Wyładowaniom towarzyszyć będą opady rzędu 10-20 l/mkw. oraz porywy wiatru do 50-70 kilometrów na godzinę. Temperatura maksymalna sięgnie od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południowego zachodu.

Pogoda na niedzielę 26.03
Pogoda na niedzielę 26.03tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - niedziela 26.03

W niedzielę wilgotność powietrza wyniesie około 70-80 procent. Odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeorologiczne w niedzielę 26.03
Warunki biometeorologiczne w niedzielę 26.03tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

W Gdyni, Gdańsku i Sopocie w nocy niebo będzie pokryte zmiennym zachmurzeniem, popada także przelotny deszcz. Temperatura minimalna wyniesie 6 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy sięgnie 999 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Niedziela w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przyniesie zmienne zachmurzenie i przelotny deszcz. Po południu może zagrzmieć. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 999 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

W Krakowie noc będzie upływać pod znakiem pogodnego nieba. Temperatura minimalna wyniesie 5 st. C. Wiatr, wiejący z południowego zachodu, będzie słaby i umiarkowany. O północy barometry wskażą 979 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka niedziela ze zmiennym zachmurzeniem i przelotnym deszczem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 975 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W Poznaniu noc przyniesie zmienne zachmurzenie i przelotny deszcz. Termometry pokażą minimum 6 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 994 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu niebo będzie pokryte zmiennym zachmurzeniem. Może przelotnie popadać. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. W południe barometry pokażą 992 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

W Warszawie noc zapowiada się pogodnie. Na termometrach zobaczymy minimum 4 st. C. Wiatr, nadciagający z południowego zachodu, będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 992 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

W niedzielę mieszkańcy Warszawy mogą spodziewać się zmiennego zachmurzenia i przelotnego deszczu do 3 l/mkw. Temperatura maksymalna sięgnie 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 990 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu przyniesie zmienne zachmurzenie i przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 7 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Okresami może być silniejszy. O północy ciśnienie osiągnie 991 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

We Wrocławiu niedziela upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia i przelotnych opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. W południe barometry wskażą 989 hPa.

Warunki drogowe w niedzielę 26.03
Warunki drogowe w niedzielę 26.03tvnmeteo.pl
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości