Pogoda na jutro - niedziela, 23.10. Nocą pojawią się miejscami mgły i opady deszczu, w dzień do 19 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 27/28.01
Pogoda na noc 27/28.01tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Niedziela 23.10 przyniesie zmienne zachmurzenie, na północnym wschodzie kraju pojawią się opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 8 do 11 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc 22/23.10

W nocy na Pomorzu Gdańskim, Kujawach, Warmii, Mazurach, Podlasiu, Mazowszu, Lubelszczyźnie i Podkarpaciu będzie pochmurno z niewielkim deszczem o sumie 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Pozostałym regionom kraju dopisze pogodna aura. Miejscami, zwłaszcza w centrum, prognozuje się mgły ograniczające widzialność do 200-400 metrów. Temperatura minimalna wyniesie od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu.  

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - niedziela, 23.10

Niedziela na Pomorzu Gdańskim, Kujawach, Warmii, Mazurach, Podlasiu, Mazowszu, Lubelszczyźnie upłynie na ogół pod znakiem pochmurnej aury z niewielkim deszczem. Spadnie tam do 1-2 l/mkw. W pozostałych regionach kraju wystąpi małe i umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, będzie wiał z zachodu i południowego zachodu.  

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielę tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - niedziela, 23.10

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. Na północnym wschodzie odczujemy zimno, w pozostałych regionach komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne na północnym wschodzie i wschodzie Polski, na zachodzie i południu neutralne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielę tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie duże zachmurzenie i deszcz. Temperatura minimalna osiągnie 10 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1013 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Niedziela w Gdańsku, Gdyni i Sopocie upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 13 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z zachodu. Na barometrach zobaczymy w południe 1015 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Przed mieszkańcami Krakowa pogodna noc. Na termometrach zobaczymy 9 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy sięgnie 989 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Na niedzielę w Krakowie prognozuje się małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 18 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr zachodu. Barometry pokażą w południe 990 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu zapowiada się pogodna. Temperatura minimalna wyniesie 10 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, będzie wiał z zachodu i południowego zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka niedziela z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1008 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie będzie pochmurna, okresami popada deszcz. Termometry wskażą 10 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie o północy osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Na niedzielę w Warszawie prognozuje się duże zachmurzenie z przejaśnieniami i opadami deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 14 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Barometry pokażą w południe 1006 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu przyniesie pogodną aurę. Temperatura minimalna osiągnie 7 st. C. Wschodni i południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy sięgnie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Niedziela we Wrocławiu upłynie pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 19 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z zachodu. Na barometrach zobaczymy w południe 1004 hPa.  

Warunki drogowe w niedzielę
Warunki drogowe w niedzielę tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości