Pogoda na jutro - niedziela 20.11. W nocy nawet -9 stopni, w ciągu dnia może poprószyć

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/4
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Nadchodząca noc zapowiada się mroźnie - temperatura minimalna wyniesie od -9 do -2 stopni Celsjusza. W niedzielę w niektórych regionach pojawią się opady śniegu, w innych niewykluczone są rozpogodzenia.

Północna i północno-zachodnia część kraju znajdzie się pod wpływem niżu znad Bałtyku ze strefą pochmurnego frontu atmosferycznego, na którym prognozowane są słabe opady śniegu. W pozostałych regionach prognozuje się więcej rozpogodzeń, a słabe opady śniegu pojawią się jedynie na krańcach wschodnich Polski.

Pogoda na noc 19/20.11

W nocy na północy i północnym zachodzie kraju będzie pochmurno ze słabymi, miejscami umiarkowanymi opadami śniegu (około 2-5 centymetrów, lokalnie maksymalnie do 10 cm). Na pozostałym obszarze kraju możliwe są liczne rozpogodzenia, nie powinno też padać. Na termometrach zobaczymy minimum od -9 stopni Celsjusza na wschodzie do -2 st. C na północy i zachodzie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany - na zachodzie powieje z południowego zachodu, a na wschodzie z południowego wschodu, a w centrum i na południu ze zmiennych kierunków.

Pogoda na noc 19/20.11
Pogoda na noc 19/20.11tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - niedziela 20.11

Niedziela przyniesie przewagę pochmurnej aury ze słabymi opadami śniegu na północy i północnym zachodzie Polski. Duże zachmurzenie jest prognozowane również na wschodzie Polski, ale tam słabe opady śniegu będą lokalne. Poza tym w pasie od Dolnego Śląska po Ziemię Łódzką spodziewanych jest dużo rozpogodzeń, nie powinno też padać. Temperatura maksymalna wyniesie od -3 st. C w Suwałkach, przez 1 st. C w Łodzi, do 2 st. C we Wrocławiu i Zielonej Górze. Powieje ze zmiennych kierunków - na północy umiarkowanie, a na południu słabo.

Pogoda na niedzielę 20.11
Pogoda na niedzielę 20.11tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - niedziela 20.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia znajdzie się na poziomie około 60-90 procent. Na północy kraju będzie zimno, a w pozostałych regionach chłodno. Warunki biometeorologiczne będą zróżnicowane - na północy niekorzystne, na południowym zachodzie, południu i w centrum korzystne, a w pozostałych regionach neutralne.

Warunki biometeorologiczne w niedzielę 20.11
Warunki biometeorologiczne w niedzielę 20.11tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W Warszawie noc będzie pogodna, nie powinno padać. Temperatura minimalna sięgnie -7 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Niedziela w Warszawie upłynie pod znakiem pogodnej aury. Opady nie są prognozowane. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Powieje południowo-wschodni słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1001 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

W Gdyni, Gdańsku i Sopocie noc będzie pochmurna ze słabymi, przelotnymi opadami śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -3 st. C. Wiatr z południowego wschodu będzie umiarkowany. O północy barometry wskażą 1013 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Mieszkańców Gdyni, Gdańska i Sopotu czeka niedziela z dużym zachmurzeniem oraz słabymi, przejściowo umiarkowanymi, przelotnymi opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -1 st. C. Powieje południowy, umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 1010 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W Poznaniu noc upłynie pod znakiem pochmurnego nieba i przelotnych opadów śniegu o zmiennym stopniu intensywności. Termometry pokażą minimum -4 st. C. Z południowego zachodu powieje umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu niebo będzie pochmurne, spodziewane są też słabe, przejściowo umiarkowane, przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 1 st. C. Umiarkowanie powieje z południowego zachodu. W południe barometry pokażą 1000 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

We Wrocławiu noc przyniesie pogodną aurę. Na termometrach zobaczymy minimum -7 st. C. Wiatr z południowego wschodu będzie słaby. Ciśnienie o północy wyniesie 999 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia będą mogli cieszyć się pogodnym i słonecznym dniem. Temperatura maksymalna sięgnie 2 st. C. Powieje słaby, południowo-wschodni wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 998 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie przyniesie duże zachmurzenie z rozpogodzeniami, ale nie powinno padać. Temperatura minimalna wyniesie -6 st. C. Ze zmiennych kierunków powieje słaby wiatr. O północy ciśnienie osiągnie 990 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

W Krakowie niedziela upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia i braku opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Powieje wschodni, słaby wiatr. W południe barometry wskażą 986 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości