TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - niedziela, 15.05. Miejscami będzie się chmurzyć, do 22 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
Pogoda
Warszawa
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda jutro, czyli w niedzielę 15.05, przyniesie na ogół pogodną aurę. Miejscami będzie się chmurzyć, pojawią się też przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 22 stopnie Celsjusza.

Pogoda na noc 14/15.05. Będzie na ogół pogodnie. Chociaż początkowo jeszcze miejscami wystąpi duże zachmurzenie, ale później się rozpogodzi. Nigdzie nie prognozuje się opadów. Temperatura minimalna wyniesie od 5-6 stopi Celsjusza na północy i w centrum do 7-9 st. C na południu. Wiatr na zachodzie i południu powieje słabo, ze zmiennych kierunków, a na wschodzie i północy umiarkowanie, z północnego zachodu.

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - niedziela, 15.05

Pogoda na niedzielę, 15.05, upłynie pod znakiem pogodnej aury w ciągu dnia. Wystąpi zachmurzenie od małego na zachodzie kraju do umiarkowanego, przejściowo dużego na wschodzie, południu i w centrum. Jedynie w rejonie Suwałk przelotnie popada słaby deszcz. W pozostałych regionach Polski nie będzie padać. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 16-17 st. C na Warmii i Mazurach do 21-22 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany, porywisty, północno-zachodni, jedynie na zachodzie i południu powieje słabo.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - niedziela, 15.05

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie od 50 do 70 procent. W wielu regionach odczujemy komfort termiczny, tylko na północnym wschodzie chłód. Warunki biometeorologiczne będą korzystne na zachodzie i południowym zachodzie kraju, w pozostałych regionach neutralne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pogoda Warszawa

Umiarkowane zachmurzenie, bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 8-9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Autor:Pogoda Warszawa 

Zachmurzenie umiarkowane, bez opadów. Termometry pokażą maksymalnie 19-20 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, północno-zachodni. W południe na barometrach zobaczymy 1006 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogoda Trójmiasto

Pogodnie, bez opadów. Na termometrach zobaczymy 7-8 st. C. Powieje dość silny, porywisty, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pogoda Trójmiasto

Pogodnie i słonecznie, bez opadów. Temperatura maksymalna osiągnie 16-17 st. C (odczuwalna wyniesie około 10 stopni). Północno-zachodni wiatr będzie umiarkowany, porywisty. Ciśnienie w południe wyniesie 1019 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pogoda Poznań

Pogodnie, bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 6-7 st. C. Powieje słaby, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pogoda Poznań

Zachmurzenie małe, bez opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21-22 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. W południe barometry wskażą 1010 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogoda Wrocław

Pogodnie, bez opadów. Termometry pokażą 8-9 st. C. Powieje słaby wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1003 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pogoda Wrocław

Zachmurzenie małe, bez opadów. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 21-22 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. W południe ciśnienie wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogoda Kraków

Pogodnie, bez opadów. Na termometrach zobaczymy 8-9 st. C. Powieje słaby, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 993 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pogoda Kraków

Zachmurzenie małe i umiarkowane, bez opadów. Termometry pokażą maksymalnie 21-22 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. W południe na barometrach zobaczymy 993 hPa.

Warunki drogowe w niedzielę
Warunki drogowe w niedzielętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: PAP/Krzysztof Świderski

Pozostałe wiadomości