TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - niedziela, 03.07. Pogodna noc, pochmurny dzień. Termometry pokażą 28 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro, niedzielę 03.07. W przeważającej części Polski noc zapowiada się pogodnie, chociaż miejscami mogą pojawić się chmury i przelotny deszcz. Pochmurna będzie również niedziela, która jednak nie przyniesie ze sobą opadów. Na termometrach zobaczymy do 28 stopni Celsjusza.

Na zachodzie i w centrum Polski noc będzie pogodna i bez opadów. Na wschodzie i południowym wschodzie kraju będzie pochmurno, początkowo z przelotnymi opadami deszczu, lokalnie burzami. Nad ranem miejscami na północy kraju prognozowane są silne zamglenia i mgły, w zasięgu których widoczność wyniesie od 200 do 600 metrów. Termometry pokażą od 11 stopni Celsjusza na Warmii i Mazurach do 17 st. C na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu. Powieje słaby, zmienny wiatr.

Pogoda w nocy 02/03.07
Pogoda w nocy 02/03.07tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - niedziela 03.07

W niedzielę na zachodzie Polski prognozowane jest małe zachmurzenie. Bardziej pochmurno będzie na wschodzie, ale nie prognozuje się wystąpienia opadów deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 23 st. C w Suwałkach i Olsztynie, po 28 st. C na południu i zachodzie kraju. Wiatr będzie słaby i zmienny.

Prognoza pogody na niedzielę, 03.07
Prognoza pogody na niedzielę, 03.07tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - niedziela 03.07

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 60-80 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny. Również warunki biometeorologiczne na terenie Polski będą korzystne.

Warunki biometeo w niedzielę, 03.07
Warunki biometeo w niedzielę, 03.07tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W Warszawie w nocy prognozowane jest zachmurzenie umiarkowane, ale bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 15 st. C. Powieje zmienny i słaby wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1010 hektopaskali i będzie spadać.

Pogoda na jutro - Warszawa

Niedziela przyniesie w Warszawie pogodną aurę z małym, przejściowo umiarkowanym zachmurzeniem i bez opadów. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 25 st. C. Powieje słaby wiatr ze zmiennych kierunków. W południe barometry pokażą 1007 hPa, a ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka pogodna noc bez opadów, ale nad ranem mogą wystąpić lokalne zamglenia i mgły. Na termometrach zobaczymy minimalnie 12 st. C. Powieje słaby wiatr zmienny. Ciśnienie będzie spadać, zaś o północy na barometrach zobaczymy 1023 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie prognozowana jest pogodna niedziela. Temperatura maksymalna osiągnie 23 st. C. Wiatr będzie zmienny i słaby. Ciśnienie w południe osiągnie 1020 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu będzie pogodna i bez opadów. Termometry pokażą 14 st. C. Zmienny wiatr będzie słaby. O północy barometry pokażą 1011 hPa, a ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na jutro - Poznań

W niedzielę w Poznaniu wystąpi małe, przejściowo umiarkowane zachmurzenie bez opadów. Termometry pokażą maksymalnie 27 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Ciśnienie będzie spadać i w południe wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

We Wrocławiu prognozowana jest pogodna noc bez opadów. Na termometrach zobaczymy 13 st. C. Wiatr będzie zmienny i słaby. O północy barometry pokażą 1007 hPa, a ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na jutro - Wrocław

Niedziela przyniesie we Wrocławiu małe, przejściowo umiarkowane zachmurzenie. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 27 st. C. Ze zmiennych kierunków powieje słaby wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1004 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Kraków

Nocą w Krakowie prognozowane jest duże zachmurzenie bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 15 st. C. Wiatr będzie słaby i zmienny. O północy barometry pokażą 995 hPa, a ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na jutro - Kraków

W Krakowie niedziela upłynie pod znakiem umiarkowanego zachmurzenia bez opadów. Na termometrach zobaczymy 28 st. C. Powieje zmienny, słaby wiatr. Ciśnienie będzie spadać, a w południe osiągnie 992 hPa.

Warunki drogowe w niedzielę, 03.07
Warunki drogowe w niedzielę, 03.07tvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości