TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - czwartek 9.12. Pochmurno z przejaśnieniami. Śnieg będzie padał w wielu regionach

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 21/22.01
Pogoda na noc 21/22.01tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 09.12

Pogoda jutro, czyli w czwartek 9.12, przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami. Prognozuje się opady śniegu, które miejscami będą obfite. Termometry pokażą maksymalnie 1 stopień Celsjusza.

W nocy będzie pochmurno z przejaśnieniami. Na krańcach wschodnich oraz południowo-zachodnich wystąpią słabe opady śniegu do 1-2 centymetrów. Temperatura minimalna wyniesie od -12 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez -6 st. C w centrum kraju, do -3 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr wschodni, słaby i umiarkowany, okresami powieje dość silnie. W porywach osiągnie prędkość do 50-60 kilometrów na godzinę.

Pogoda na jutro - czwartek 9.12

Czwartek upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami na północnym wschodzie i wschodzie kraju. Wystąpią opady śniegu do 1-5 cm obejmujące stopniowo zachód, południe i centrum Polski. W Sudetach opady będą obfite, spadnie do 10 cm śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -5 st. C na Suwalszczyźnie, przez -1 st. C w centrum kraju, do 1 st. C w Małopolsce. Wschodni i południowo-wschodni wiatr, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w porywach na wschodzie rozpędzi się do 60 km/h.

Prognoza pogody na czwartek 9.12
Prognoza pogody na czwartek 9.12tvnmeteo.pl

Warunki biometeo - czwartek 9.12

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. W całym kraju będzie zimno, miejscami wilgotno i wietrznie. Warunki biometeorologiczne będą neutralne we wschodniej połowie kraju, w zachodniej niekorzystne.

Warunki biometeo w czwartek 9.12
Warunki biometeo w czwartek 9.12tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie -7 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie -2 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. W południe barometry pokażą 999 hPa. 

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy -8 st. C. Wiatr wschodni, słaby i umiarkowany, okresami powieje silniej. Ciśnienie o północy wyniesie 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno z rozpogodzeniami. Termometry pokażą maksymalnie -3 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. W południe na barometrach zobaczymy 1012 hPa. 

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie -5 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje ze wschodu. Ciśnienie o północy sięgnie 999 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno, okresami popada śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -1 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami będzie wiał dość silnie. W południe ciśnienie wyniesie 998 hPa. 

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno. Termometry pokażą -4 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 994 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno, okresami śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie 0 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. W południe barometry pokażą 992 hPa. 

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie -7 st. C. Wiatr wschodni, słaby i umiarkowany, okresami będzie silniejszy. Ciśnienie o północy sięgnie 983 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pochmurno, pod wieczór popada słaby śnieg. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 981 hPa.   

Warunki drogowe w czwartek 9.12
Warunki drogowe w czwartek 9.12tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości