Pogoda na jutro - czwartek, 8.12. Nocą sypnie śniegiem, chwyci mróz

Autor:
anw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. W czwartek 8.12 pojawią się w części kraju opady śniegu. Na drogach i chodnikach zrobi się ślisko. Termometry pokażą maksymalnie do czterech stopni Celsjusza.

Pogoda na noc 7/8.12

Przed nami pochmurna noc z przejaśnieniami. W północnej części kraju wystąpią opady śniegu. Uważajmy, będzie ślisko. Temperatura minimalna wyniesie od -4 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 0 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni, okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 kilometrów na godzinę. Lokalnie może powodować zawieje śnieżne.     

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - czwartek, 8.12

Czwartek przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami. Na północy i zachodzie kraju prognozuje się opady śniegu, chwilami mokrego. Będzie ślisko. Termometry pokażą maksymalnie od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - czwartek, 8.12

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie od 80 do 90 procent. W całym kraju odczujemy zimno. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne na północy i północnym zachodzie, w pozostałych regionach - neutralne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie pochmurna, poza tym popada śnieg i zrobi się ślisko. Temperatura minimalna osiągnie -3 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Czwartek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapowiada się pogodny. Termometry pokażą maksymalnie 0 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Na barometrach zobaczymy w południe 1007 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pochmurna noc z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy -2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 983 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Czwartek przyniesie w Krakowie pochmurną aurę z przejaśnieniami. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z południowego zachodu. Barometry pokażą w południe 983 hPa .

Pogoda na noc - Poznań

W nocy w Poznaniu będzie na ogół pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie -2 st. C. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni, okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. Ciśnienie o północy sięgnie 998 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka pochmurny czwartek z niewielkimi przejaśnieniami i przelotnym śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Barometry wskażą w południe 998 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie przyniesie pochmurną aurę, niewykluczony jest słaby śnieg. Termometry pokażą -2 st. C. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni, okresami w porywach osiągnie do 40-60 km/h. Ciśnienie o północy wyniesie 996 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Czwartek w Warszawie upłynie na ogół pod znakiem pochmurnej aury. Prognozuje się słabe opady śniegu, które prawdopodobnie pojawią się rano lub po południu. Temperatura maksymalna wzrośnie do 2 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Na barometrach zobaczymy w południe 998 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Przed mieszkańcami Wrocławia pochmurna noc. Na termometrach będzie 0 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 996 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Czwartek we Wrocławiu zapowiada się na ogół pochmurny. Termometry wskażą 3 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z południowego zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 996 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:anw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości