TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - czwartek 27.01. Noc z opadami i silniejszym wiatrem, za dnia do 6 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 27.01

Pogoda na jutro - czwartek 27.01. Na termometrach zobaczymy od 1 do 6 stopni Celsjusza. Opady śniegu, deszczu ze śniegiem oraz deszczu sprawią, że na drogach będzie ślisko i niebezpiecznie.

W nocy ze środy na czwartek (26/27.01) zachmurzenie będzie całkowite. Wystąpią słabe, przejściowo umiarkowane opady - na zachodzie i północnym zachodzie deszczu do 1-4 litrów wody na metr kwadratowy, na północy, północnym wschodzie i w centrum kraju deszczu ze śniegiem. Na wschodzie i południu spadnie do 2-5 centymetrów śniegu, miejscami mokrego. Na drogach w rejonie Polski wschodniej i południowej będzie ślisko, możliwe są oblodzenia. Temperatura minimalna wyniesie od -1 stopnia Celsjusza na wschodzie do 2-3 st. C na zachodzie kraju. Powieje umiarkowany wiatr z zachodu, na Wybrzeżu w porywach osiągnie prędkość do 40-50 kilometrów na godzinę.

Pogoda na jutro - czwartek 27.01

W czwartek początkowo w całym kraju zachmurzenie będzie całkowite . Prognozuje się słabe i umiarkowane, przejściowo intensywne opady - na zachodzie i północnym zachodzie deszczu do 2-5 l/mkw., na północy, północnym wschodzie i w centrum kraju - deszczu ze śniegiem. Na wschodzie i południu sypnie do 2-5 cm śniegu, który miejscami będzie mokry. W drugiej części dnia możliwe są przejaśnienia i rozpogodzenia na Pomorzu Zachodnim. Poza tym w rejonie południowo-wschodniej Polski wystąpią mieszane opady oraz mokrego śniegu, które przejściowo będą intensywne. Warunki na drogach utrudnione, zrobi się ślisko, a widzialność spadnie poniżej 1000 metrów. Termometry pokażą maksymalnie od 1-2 st. C na wschodzie Polski do 4-6 st. C na zachodzie. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni, w porywach osiągnie prędkość do 40-50 km/h, na Wybrzeżu do 70-80 km/h.

Prognoza pogody na czwartek 27.01
Prognoza pogody na czwartek 27.01tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - czwartek 27.01

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-95 procent. Wszędzie odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w czwartek 27.01
Warunki biometeorologiczne 27.01tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Całkowite zachmurzenie ze słabymi opadami deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna wyniesie 1 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Prognozowane jest całkowite zachmurzenie ze słabymi opadami deszczu i deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach dość silny. W południe na barometrach zobaczymy 997 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Całkowite zachmurzenie ze słabymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy 3 st. C. Powieje umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1013 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Prognozowane jest całkowite zachmurzenie ze słabymi opadami deszczu. Pod koniec dnia pojawią się przejaśnienia i rozpogodzenia. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 5 st. C. Wiatr dość silny, w porywach silny, będzie wiał z południowego zachodu. W południe barometry pokażą 1002 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Prognozowane jest całkowite zachmurzenie ze słabymi opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 2 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany. Ciśnienie o północy sięgnie 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Prognozowane jest całkowite zachmurzenie ze słabymi opadami deszczu i deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Powieje dość silny, porywisty, południowo-zachodni wiatr. W południe barometry pokażą 1001 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Prognozowane jest całkowite zachmurzenie, na ogół bez opadów, jednak z uwagi na rodzaj zachmurzenie nie można wykluczyć słabego opadu deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą 1 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany. Ciśnienie o północy sięgnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Prognozowane jest całkowite zachmurzenie ze słabymi i umiarkowanymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni. W południe barometry pokażą 1001 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Prognozowane jest całkowite zachmurzenie ze słabymi opadami śniegu z przerwami. Temperatura minimalna wyniesie 0 st. C. Zachodni wiatr powieje umiarkowany. Ciśnienie o północy osiągnie 999 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Prognozowane jest całkowite zachmurzenie ze słabymi opadami śniegu i mokrego śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Wiatr umiarkowany, w porywach będzie dość silny, południowo-zachodni. W południe na barometrach zobaczymy 990 hPa.

Warunki drogowe w czwartek 27.01
Warunki drogowe w czwartek 27.01tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości