Pogoda na jutro - czwartek, 26.01. Nocą możliwe opady mżawki i drobnego śniegu

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Czwartek 26.01 zapowiada się pochmurny, miejscami możliwe są przejaśnienia. Gdzieniegdzie popada słaby śnieg i śnieg z deszczem. Termometry pokażą maksymalnie 2 stopnie Celsjusza.

Pogoda na noc

Przed nami pochmurna noc z niewielkimi przejaśnieniami. Miejscami pojawią się zamglenia i mgły, możliwe są też słabe opady mżawki i drobnego śniegu. Temperatura minimalna wyniesie od -4 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez -2 st. C w centrum kraju, do 0 st. C na południowym zachodzie. Powieje słaby, zmienny wiatr.

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro

Czwartek przyniesie na ogół pochmurną aurę. Niewielkie przejaśnienia możliwe są głównie na południowym wschodzie Polski. Miejscami, zwłaszcza na północnym wschodzie kraju, popada słaby śnieg, a na Pomorzu śnieg z deszczem. Termometry pokażą maksymalnie od 0-1 st. C na wschodzie i południu do 2-3 st. C na zachodzie i północy. Powieje słaby, zmienny wiatr.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. W całym kraju odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie będzie pochmurna. Temperatura minimalna osiągnie -2 st. C. Powieje słaby, zachodni wiatr, będzie skręcał na południowy. Ciśnienie o północy wyniesie 1012 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Czwartek zapowiada się pochmurny, możliwe są słabe opady drobnego śniegu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 2 st. C. Wiatr południowy, okaże się słaby. Barometry wskażą w południe 1008 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy -2 st. C. Powieje słaby, zachodni wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1025 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka pochmurna aura. Pod koniec dnia pojawią się słabe opady śniegu z deszczem. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby. Na barometrach zobaczymy w południe 1022 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu zapowiada się pochmurna. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Wiatr słaby, zachodni, będzie skręcał na południowy. Ciśnienie o północy osiągnie 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Czwartek w Poznaniu upłynie pod znakiem pochmurnej aury, możliwe są słabe opady drobnego śniegu lub mżawka. Na termometrach zobaczymy 2 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Barometry wskażą w południe 1010 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu zapowiada się pochmurna. Termometry wskażą -2 st. C. Południowy wiatr będzie słaby. Ciśnienie o północy wyniesie 1011 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Na czwartek we Wrocławiu prognozuje się pochmurną aurę. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. Barometry wskażą w południe 1008 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie będzie pochmurna z niewielkimi przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie -3 st. C. Powieje słaby, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 995 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Przed mieszkańcami Krakowa pochmurny czwartek z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Wiatr okaże się zmienny, słaby. Na barometrach zobaczymy w południe 991 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartek tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości