Pogoda na jutro - czwartek, 22.09. Mglista noc w części kraju, w dzień maksymalnie 16 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda w nocy 04/05.10
Pogoda w nocy 04/05.10tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda jutro, czyli w czwartek 22.09 przyniesie spore zachmurzenie, a w części kraju też przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc 21/22.09

W nocy na Pomorzu Gdańskim, Podkarpaciu, Śląsku i w Małopolsce słabo popada przelotny deszcz. Lokalnie możliwe są mgły. W pozostałych regionach kraju będzie pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie od 4 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 8 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr.

Pogoda na noc
Pogoda na noc tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - czwartek, 22.09

Czwartek przyniesie w pasie dzielnic centralnych i wschodnich przelotny deszcz. Poza tym prognozuje się małe i umiarkowane zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, północno-zachodni.            

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartek tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - czwartek, 22.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie od 70 do 90 procent. W całym kraju będzie chłodno, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w czwartek
Warunki biometeorologiczne w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie zmienne zachmurzenie. Poza tym przelotnie popada deszcz. Temperatura minimalna osiągnie 5 st. C. Powieje słaby i miarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1023 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Przed mieszkańcami Gdańska, Gdyni i Sopotu czwartek ze zmiennym zachmurzeniem i przelotnym deszczem. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1023 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie zapowiada się pochmurna z przejaśnieniami, okresami popada też deszcz. Na termometrach zobaczymy 7 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 993 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Czwartek w Krakowie upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami. Okresami popada deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 14 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, północno-zachodni. W południe barometry pokażą 991 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu będzie pogoda. Temperatura minimalna osiągnie 6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1013 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Na czwartek w Poznaniu prognozuje się małe i umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie wyniesie 1012 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie zapowiada się pogodna. Termometry wskażą 7 st. C.  Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Mieszkańcy Warszawy mogą spodziewać się w czwartek zmiennego zachmurzenia i przelotnych opadów deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z północnego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu upłynie pod znakiem pogodnej aury. Temperatura minimalna osiągnie 6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Czwartek we Wrocławiu przyniesie pogodą aurę. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Północno-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe sięgnie 1008 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartek tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości