TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - czwartek 14.10. Pochmurny, miejscami deszczowy dzień

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 24/25.10
Pogoda na noc 24/25.10tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 14.10

Pogoda na jutro: czwartek 14.10 przyniesie nam nieco chmur, a miejscami także opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 9 do 14 stopni Celsjusza. Miejscami prognozowane są silniejsze porywy wiatru.

Polska znajdzie się pod wpływem wyżu znad Francji, jednak w obszar wyżowy wciśnie się zatoka niżowa związana z wirem niżowym znad Morza Norweskiego. W związku z tym w czwartek nasunie się nad zachodnie regiony kraju ciepły front atmosferyczny. Chłodne powietrze polarne będzie stopniowo od zachodu wypierane przez masy cieplejsze.

Pogoda na noc 13/14.10

Pogodnie, miejscami mglisto. Tylko na zachodzie kraju chmur zrobi się więcej. Na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej pojawią się opady deszczu do pięciu litrów na metr kwadratowy. Temperatura minimalna sięgnie od -2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez -1 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na zachodnim Wybrzeżu. Wiatr powieje z zachodu i północnego zachodu, będzie słaby i umiarkowany.

Pogoda na jutro - czwartek 14.10

Pogoda na jutro, czyli czwartek 14.10, przyniesie małe i umiarkowane zachmurzenie, które od zachodu będzie wzrastać do dużego. Na zachodzie kraju oraz Pomorzu okresami mogą pojawić się opady deszczu do pięciu litrów na metr kwadratowy. Wieczorem padać może również w centrum. Termometry pokażą maksymalnie od 9 st. C na Dolnym Śląsku oraz Suwalszczyźnie, przez 10 st. C w centrum kraju, do 14 st. C na Pomorzu Zachodnim. Zachodni i południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Na zachodzie okresami może wiać dość silnie.

Pogoda na czwartek 14.10
Pogoda na czwartek 14.10tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne w czwartek 14.10

Największa wilgotność powietrza pojawi się na zachodzie Polski. Odczuwać będziemy chłód i wilgoć. Na zachodzie kraju warunki biometeorologiczne będą niekorzystne, w pozostałej części biomet będzie neutralny.

Warunki biometeorologiczne na czwartek 14.10
Warunki biometeorologiczne na czwartek 14.10tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie, nad ranem mglisto. Na termometrach zobaczymy minimum 0 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 1007 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie umiarkowane i duże, pod wieczór możliwy słaby deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie, okresami silniej. Ciśnienie w południe wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie, nad ranem mglisto. Temperatura minimalna sięgnie 3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. O północy na barometrach zobaczymy 1019 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie umiarkowane i duże, okresami deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 1016 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie, nad ranem pochmurno. Termometry pokażą minimum 3 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. O północy na barometrach zobaczymy 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie umiarkowane i duże, okresami deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 10 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, a okresami jego porywy mogą przybierać na sile. W południe barometry wskażą 1008 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie, nad ranem pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie 1 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z zachodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie umiarkowane i duże, okresami deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. Okresami może być silniejszy. Ciśnienie w południe sięgnie 1005 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z rozpogodzeniami, przelotny deszcz. Termometry pokażą minimum 3 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 995 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna sięgnie 11 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z zachodu. Chwilami wiatr będzie przybierać na sile. W południe na barometrach zobaczymy 995 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości