Pogoda na jutro - czwartek, 1.12. Nocą lekki mróz, za dnia słabe opady śniegu

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Czwartek 1.12 przyniesie pochmurną aurę, miejscami może pojawić się śnieg i śnieg z deszczem. Aura niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie. Termometry pokażą maksymalnie 3 stopnie Celsjusza.

Pogoda na noc 30.11/1.12

Przed nami pochmurna noc, przejaśnienia możliwe są na krańcach południowych i na południowym zachodzie kraju. Temperatura minimalna wyniesie od -3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, Podlasiu i Śląsku, przez -1 st. C w centrum kraju, do 1 st. C na Pomorzu. Powieje wschodni, słaby wiatr.

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - czwartek, 1.12

Czwartek upłynie pod znakiem pochmurnej aury, lokalnie możliwe są symboliczne opady śniegu i śniegu z deszczem. Miejscami mogą pojawić się niewielkie przejaśnienia, a na obszarach podgórskich i górskich rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie od -2 st. C na Suwalszczyźnie, przez 1 st. C w centrum kraju, do 3 st. C na Pomorzu. Wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - czwartek, 1.12

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie od 80 do 90 procent. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy w Warszawie będzie pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Wiatr wschodni, powieje słabo. Ciśnienie o północy osiągnie 1017 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Przed mieszkańcami Warszawy pochmurny czwartek. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Na barometrach zobaczymy w południe 1017 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie noc zapowiada się pochmurna. Na termometrach zobaczymy 1 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1032 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Czwartek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie pochmurną aurę, możliwe są niewielkie przejaśnienia. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 3 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Barometry wskażą w południe 1032 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu będzie pochmurna. Temperatura minimalna osiągnie -1 st. C. Wschodni wiatr okaże się słaby. Ciśnienie o północy wyniesie 1019 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Czwartek w Poznaniu upłynie pod znakiem pochmurnej aury. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Barometry wskażą w południe 1019 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Na noc we Wrocławiu prognozuje się pochmurną aurę z przejaśnieniami. Termometry pokażą -2 st. C. Wiatr wschodni, będzie słaby. Ciśnienie o północy osiągnie 1014 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Przed mieszkańcami Wrocławia pochmurny czwartek. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Powieje słaby wiatr ze wschodu. Barometry wskażą w południe 1014 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

W nocy w Krakowie będzie pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Powieje słaby wiatr wschodni. Ciśnienie o północy sięgnie 996 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pochmurny czwartek. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 996 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: stock.adobe.com

Pozostałe wiadomości