TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - 11.10. W nocy mróz i mgły. Poniedziałek w części kraju przyniesie deszcz

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 18/19.10tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 11.10

Pogoda na jutro - poniedziałek, 11.10 przyniesie w nocy mróz w części kraju. Miejscami temperatura spadnie przy gruncie nawet do -8 stopni. Poniedziałek w części kraju zapowiada się pochmurnie, możliwy jest słaby deszcz.

Pogoda na noc 10/11.10: będzie pogodnie, miejscami możliwe są mgły. Na termometrach zobaczymy minimalnie od -3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Przy gruncie temperatura może spaść nawet do -8 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, przeważnie południowy.

Pogoda na noc 10/11.10tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - poniedziałek, 11.10

Pogoda na jutro - poniedziałek, 11 października: w zachodniej części kraju spadnie przelotny deszcz. Poza tym zachmurzenie okaże się umiarkowane i małe. Temperatura wyniesie maksymalnie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.

Pogoda na poniedziałek 11.10tvnmeteo.pl

Warunki biometeo na poniedziałek, 11 października

Wilgotność powietrza wyniesie od 70 procent na wschodzie kraju i będzie rosnąć w kierunku zachodnim, przekraczając 80 procent. W całym kraju odczujemy chłód. W zachodniej części kraju warunki biometeo będą niekorzystne, a poza tym - neutralne.

Warunki biometeo w poniedziałek 11.10tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 0 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni. Ciśnienie wyniesie o północy 1025 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna osiągnie 12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe osiągnie 1017 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie spada, o północy dojdzie do 995 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Słonecznie. Temperatura maksymalna osiągnie 13 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 989 hPa .

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Temperatura minimalna sięgnie 1 st. C. Wiatr będzie słaby, południowy. Ciśnienie o północy dojdzie do 1014 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 13 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe dojdzie do 1008 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Temperatura minimalna 0 st. C. Południowy wiatr będzie słaby. Ciśnienie spada, o północy dojdzie do 1013 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Rano słonecznie, w ciągu dnia możliwy jest wzrost zachmurzenia. Temperatura maksymalna osiągnie 12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe dojdzie do 1006 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie -2 st. C. Wiatr będzie słaby, południowy. Ciśnienie spada, o północy wyniesie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 14 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu. Ciśnienie w południe sięgnie 1004 hPa, spada.

Warunki drogowe w poniedziałek 11.10tvnmeteo.pl

Autor:dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shuttterstock

Pozostałe wiadomości