Pogoda na dziś - wtorek 8.03. Na ogół pogodnie, ale lokalnie może padać śnieg

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Dziś w wielu regionach będzie pogodnie. Znajdą się jednak miejsca, w których należy spodziewać się opadów śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 do 8 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś: we wschodniej połowie kraju należy spodziewać się pochmurnego nieba z przejaśnieniami. W drugiej części dnia na północnym wschodzie mogą pojawić się słabe opady śniegu o sumie mniejszej niż centymetr. Na pozostałym obszarze kraju dzień zapowiada się pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 5 st. C w centrum kraju, do 8 st. C na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej. Powieje słabo z kierunków północnych, tylko na wschodzie wiatr będzie umiarkowany.

Warunki biometeorologiczne - wtorek 8.03

W całym kraju wilgotność powietrza sięgnie około 60-80 procent. Będzie chłodno, a biomet okaże się niekorzystny. Jedynie na północnym zachodzie możemy spodziewać się komfortu termicznego i korzystnych warunków biometeorologicznych.

Warunki biometeorologiczne we wtorek 8.03
Warunki biometeorologiczne we wtorek 8.03tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie duże. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje słabo z północy. W południe barometry wskażą 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Początkowo zachmurzenie duże, w ciągu dnia większe rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Wiatr będzie słaby, a powieje z północnego zachodu. W południe ciśnienie wyniesie 1025 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna sięgnie 6 st. C. Wiatr będzie słaby, a powieje z kierunków północnych. W południe na barometrach zobaczymy 1015 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Temperatura maksymalna wyniesie 5 st. C. Północny wiatr będzie słaby. W południe barometry pokażą 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna sięgnie 3 st. C. Północny wiatr będzie słaby i okresami umiarkowany. W południe ciśnienie osiągnie 996 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości