Pogoda na dziś - wtorek, 6.09. Lokalnie pojawią się burze i przelotny deszcz

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeorologiczne w piątek 31.03
Warunki biometeorologiczne w piątek 31.03tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Wtorek 6.09 będzie na ogół pogodny, tylko miejscami przelotnie popada deszcz i zagrzmi. Termometry pokażą maksymalnie 23 stopnie Celsjusza. Aura korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Na wtorek synoptycy prognozują przeważnie pogodną aurę. Tylko we wschodniej części Wybrzeża oraz w górach pojawi się więcej chmur i przelotne opady deszczu do pięciu litrów wody na metr kwadratowy, tam też możliwe są burze. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 20 st. C w centrum kraju, do 23 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Powieje południowo-wschodni i wschodni, słaby i umiarkowany wiatr, w burzach okaże się silny.

Prognoza pogody na wtorek 06.09
Prognoza pogody na wtorek 06.09tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - wtorek, 6.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 60 do 80 procent. Niemal wszędzie odczujemy komfort termiczny, tylko na północnym wschodzie będzie chłodno. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeorologiczne we wtorek 06.09
Warunki biometeorologiczne we wtorek 06.09tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Wtorek w Warszawie zapowiada się pogodny. Temperatura maksymalna wzrośnie do 20 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1012 hPa. 

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka wtorek z pogodną aurą. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. W południe ciśnienie osiągnie 1025 hPa. 

Pogoda na dziś - Poznań

Wtorek w Poznaniu przyniesie pogodną aurę. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 22 st. C. Wiatr południowo-wschodni, będzie wiał słabo i umiarkowanie. W południe barometry wskażą 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Wtorek we Wrocławiu upłynie pod znakiem pogodnej aury. Termometry pokażą maksymalnie 23 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pogodny wtorek, po południu pojawi się więcej chmur kłębiastych. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie wyniesie 995 hPa. 

Warunki drogowe we wtorek 06.09
Warunki drogowe we wtorek 06.09tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości