Pogoda na dziś - wtorek 29.11. Chmury zasnują niebo, miejscami może spaść śnieg

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na poniedziałek 6.02
Pogoda na poniedziałek 6.02tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda dziś, czyli we wtorek 29.11, przyniesie nam zachmurzenie, a w północno-wschodniej Polsce także przelotne opady śniegu. Dzień zapowiada się chłodno, miejscami nawet zimno. W całym kraju zapanują niekorzystne warunki biometeorologiczne.

Wtorek upłynie w całym kraju pod znakiem pochmurnego nieba z nielicznymi przejaśnieniami. Przelotne opady śniegu spodziewane są jedynie na Podlasiu. Na termometrach zobaczymy od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 5 st. C w zachodniej Polsce. Powieje wschodni wiatr, słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza w ciągu dnia sięgnie około 90 procent. W przeważającej części Polski odczujemy chłód - zimno będzie jedynie w północno-wschodnich regionach. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne na terenie całego kraju.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

We wtorek w Warszawie zapanuje pochmurna aura. W ciągu dnia termometry pokażą 1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Wtorek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie pochmurne niebo. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Wiatr ze wschodu i południowego wschodu okaże się słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe na barometrach zobaczymy 1027 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W Poznaniu wtorek zapowiada się pochmurno, ale niebo może się nieznacznie przejaśniać. Na termometrach zobaczymy 3 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z kierunków wschodnich. W południe barometry pokażą 1011 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Mieszkańców Wrocławia czeka pochmurny wtorek. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie wyniesie w południe 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Wtorek w Krakowie upłynie pod znakiem pochmurnej aury z niewielkimi przejaśnieniami. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do 2 st. C. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Na barometrach zobaczymy w południe 993 hPa.

Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: 245027883/Adobe Stock

Pozostałe wiadomości