Pogoda na dziś - wtorek, 28.03. Popada śnieg i deszcz, biomet będzie neutralny

Autor:
anw//rzw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środę tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Wtorek upłynie pod znakiem przelotnych opadów śniegu oraz deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 1 do 5 stopni Celsjusza. W wielu miejscach będzie wietrznie. Warunki biometeo okażą się neutralne.

Wtorek przyniesie zmienne zachmurzenie oraz przelotne opady - przeważnie śniegu, miejscami również śniegu z deszczem. Termometry pokażą maksymalnie od 1 stopnia Celsjusza na Mazurach, przez 3 st. C w centrum kraju, do 5 st. C na zachodzie. Wiatr z północnego zachodu okaże się umiarkowany, okresami dość silny, w porywach rozpędzi się do 40-60 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeo we wtorek

Wilgotność powietrza we wtorek wahać się będzie od 50 do 70 procent. W całej Polsce odczujemy zimno, a warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Wtorek w Warszawie upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z przelotnymi opadami śniegu. Temperatura maksymalna osiągnie 3 st. C. Zachodni wiatr, umiarkowany, a okresami dość silny, powieje do 40-60 km/h. Na barometrach zobaczymy w południe 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

We wtorek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie wystąpi duże zachmurzenie i przelotne opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Wiatr północno-zachodni, umiarkowany, okresami dość silny, w porywach osiągnie prędkość do 60 km/h. Barometry pokażą w południe 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Przed mieszkańcami Poznania wtorek z umiarkowanym zachmurzeniem, które w pierwszej części dnia okresami wzrośnie do dużego. Przelotnie popada śnieg. Temperatura w najcieplejszym momencie wzrośnie do 4 st. C. Północno-zachodni wiatr okaże się umiarkowany, okresami dość silny, osiągnie do 40-60 km/h. Ciśnienie wyniesie w południe 1009 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Na wtorek we Wrocławiu prognozuje się duże zachmurzenie i przelotne opady śniegu. Po południu wystąpią rozpogodzenia. Termometry wskażą do 4 st. C. zachodni wiatr, umiarkowany, a okresami dość silny, rozpędzi się do 40-60 km/h. Na barometrach zobaczymy w południe 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Wtorek w Krakowie przyniesie duże zachmurzenie z przelotnymi opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Wiatr z kierunków zachodnich, umiarkowany okresami dość silny, osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Ciśnienie w południe osiągnie 986 hPa.

Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:anw//rzw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock

Pozostałe wiadomości