TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - wtorek 25.01. Będzie padał deszcz ze śniegiem i śnieg

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na wtorek, 05.07
Prognoza pogody na wtorek, 05.07tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 25.01

Pogoda na dziś - wtorek 25.01. Termometry pokażą maksymalnie od 0 do 5 stopni Celsjusza. Prognozuje się przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu, przez które będzie ślisko.

Wtorek przyniesie pochmurną aurę z większymi przejaśnieniami na północy Polski. Wystąpią przelotne opady deszczu ze śniegiem do pięciu litrów wody na metr kwadratowy, a na południu i południowym wschodzie - mokrego śniegu do pięciu centymetrów. W wyższych partiach Karpatach spadnie 10 cm śniegu. Będzie ślisko. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 0 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez 2 st. C w centrum kraju, do 5 st. C na Pomorzu. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr, który w porywach rozpędzi się do 50-60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne - wtorek 25.01

Wilgotność powietrza w ciągu dnia oscylować będzie wokoło 90 procent. Wszędzie odczujemy chłód, miejscami będzie wilgotno i wietrznie. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo we wtorek 25.01
Warunki biometeo we wtorek 25.01tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno, wystąpią przelotne opady śniegu z deszczem Temperatura maksymalna sięgnie 3 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany, okresami będzie wiał dość silnie. W południe na barometrach zobaczymy 1010 hPa. 

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurna aura z przejaśnieniami, prognozuje się przelotne opady śniegu z deszczem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny, zachodni. W południe barometry pokażą 1023 hPa. 

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno, wystąpią przelotne opady śniegu z deszczem. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr z zachodu. W południe ciśnienie wyniesie 1017 hPa. 

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno, prognozuje się przelotne opady śniegu z deszczem Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 3 st. C. Zachodni wiatr, słaby i umiarkowany, okresami będzie dość silny wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1015 hPa. 

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurna aura, przelotne opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny, zachodni wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 1000 hPa. 

Warunki drogowe we wtorek 25.01
Warunki drogowe we wtorek 25.01tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: YuryKara/Shutterstock

Pozostałe wiadomości