Pogoda na dziś - wtorek 19.09. Strefa opadów będzie wędrować nad Polską

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Wtorek 19.09 przyniesie przeważnie pochmurną aurę i opady deszczu o sumie 5-25 litrów wody na metr kwadratowy. Miejscami może też zagrzmieć. Termometry pokażą maksymalnie 24 stopnie.

Wtorek na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej zapowiada się pogodny i bez opadów. W pozostałych regionach wystąpi umiarkowane i duże zachmurzenie z przemieszczającymi się od zachodu w głąb kraju opadami deszczu o sumie 5-25 litrów wody na metr kwadratowy. Na wschodzie mogą pojawić się też burze. Termometry pokażą maksymalnie od 20 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez 22 st. C w centralnych regionach do 24 st. C na Podlasiu. Wiatr powieje z południowego zachodu i zachodu, słaby i umiarkowany, okresami dość silny.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 60 do 80 procent. Wszędzie odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą przeważnie niekorzystne, jedynie na zachodzie okażą się neutralne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka pochmurny wtorek. W ciągu dnia popada deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami silniej powieje. Barometry pokażą w południe 996 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Wtorek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie pochmurną aurę z okresowymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Z kierunków zachodnich powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie wyniesie w południe 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Wtorek w Poznaniu upłynie pod znakiem pochmurnej aury. Niebo będzie się przejaśniać, ale do południa prognozowane są przelotne opady deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 23 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie, okresami dość silnie. Barometry w południe pokażą 996 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Wtorek we Wrocławiu będzie pochmurny z większymi przejaśnieniami, do południa przelotnie popada deszcz. Termometry wskażą maksymalnie 23 st. C. Wiatr powieje z kierunków zachodnich, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Na barometrach zobaczymy w południe 997 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

We wtorek w Krakowie zapanuje pochmurna aura z większymi przejaśnieniami. Okresami popada deszcz, niewykluczona jest także burza. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 22 st. C. Zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Na barometrach zobaczymy w południe 986 hPa.

Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości