TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - wtorek 1.02. Opady śniegu i deszczu ze śniegiem, miejscami mróz

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
We
wtorek będzie pochmurnie. Od zachodu w głąb kraju przemieszczą się opady śniegu,
spadnie
do trzech centymetrów. Na Pomorzu i Ziemi Lubuskiej pojawią się opady deszczu ze śniegiem. Uwaga,
na
drogach zrobi się ślisko. Na termometrach w najcieplejszym momencie dnia zobaczymy od -2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie,
przez
1 st. C w centrum kraju,
do
3 st. C na krańcach zachodnich. Wiatr będzie słaby i umiarkowany,
zachodni,
okresami
dość silny,
w
porywach na zachodzie rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę.
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 01.02

Pogoda na 1.02 - wtorek przyniesie pochmurną aurę. Synoptycy prognozują opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy od -2 do 3 stopni Celsjusza. Wiatr w porywach rozpędzi się lokalnie do 60 kilometrów na godzinę.

Autor:We wtorek będzie pochmurnie. Od zachodu w głąb kraju przemieszczą się opady śniegu, spadnie do trzech centymetrów. Na Pomorzu i Ziemi Lubuskiej pojawią się opady deszczu ze śniegiem. Uwaga, na drogach zrobi się ślisko. Na termometrach w najcieplejszym momencie dnia zobaczymy od -2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 1 st. C w centrum kraju, do 3 st. C na krańcach zachodnich. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni, okresami dość silny, w porywach na zachodzie rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na wtorek 1.02
Prognoza pogody na wtorek 1.02tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - wtorek 1.02

We wtorek wilgotność powietrza będzie się utrzymywać na poziomie około 90 procent. Wszędzie odczujemy chłód, będzie też wilgotno i wietrznie. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo we wtorek 1.02
Warunki biometeo we wtorek 1.02tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Będzie pochmurnie, spodziewane są przelotne opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. W południe na barometrach zobaczymy 994 hPa. 

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Prognozowana jest pochmurna aura, a okresami opady śniegu. Temperatura wyniesie maksymalnie 2 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny. W południe barometry pokażą 1007 hPa. 

Pogoda na dziś - Poznań

To będzie pochmurny wtorek, możliwe są opady śniegu. Temperatura wzrośnie do 2 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W południe barometry pokażą 997 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Będzie pochmurno, okresami możliwe są opady śniegu. Na termometrach zobaczymy do 2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W południe barometry pokażą 995 hPa. 

Pogoda na dziś - Kraków

Zapowiada się pochmurny wtorek, niewykluczone są opady śniegu. Na termometrach zobaczymy do 0 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny, zachodni. W południe na barometrach zobaczymy 982 hPa. 

Warunki drogowe we wtorek 1.02
Warunki drogowe we wtorek 1.02tvnmeteo.pl

Autor:anw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości