Pogoda na dziś - wtorek, 10.01. Popada deszcz, deszcz ze śniegiem i śnieg

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 27.03
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 27.03tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Na wtorek 10.01 synoptycy prognozują opady deszczu i deszczu ze śniegiem. W górach natomiast solidnie sypnie śnieg. Termometry pokażą maksymalnie 7 stopni Celsjusza.

Wtorek zapowiada się pochmurny z niewielkimi rozpogodzeniami w godzinach popołudniowych na zachodzie kraju. Na południu i wschodzie Polski prognozuje się strefę ciągłych opadów deszczu, na obszarach podgórskich deszczu ze śniegiem. W górach spadnie śnieg, w ciągu doby nawet do 15-25 centymetrów. Termometry pokażą maksymalnie od 2-3 stopni Celsjusza na północnym wschodzie do 6-7 st. C na południu i zachodzie. Powieje południowo-zachodni, słaby wiatr.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 70 do 90 procent. Na wschodzie i w centrum Polski odczujemy chłód, na zachodzie komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne przeważnie będą neutralne, tylko na południowym wschodzie okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Wtorek w Warszawie przyniesie pochmurną aurę, okresami popada słaby deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 5-6 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, północno-zachodni. Barometry wskażą w południe1002 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Wtorek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapowiada się pochmurny z niewielkimi rozpogodzeniami w drugiej części dnia. Nie będzie padać. Termometry pokażą maksymalnie 5-6 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Na barometrach zobaczymy w południe 1014 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Przed mieszkańcami Poznania pochmurny wtorek z niewielkimi rozpogodzeniami w drugiej części dnia. Okresami pojawi się słaby, przelotny deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 6-7 st. C. Zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Barometry pokażą w południe 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Wtorek we Wrocławiu upłynie pod znakiem pochmurnej aury z niewielkimi rozpogodzeniami w drugiej części dnia. Okresami popada słaby, przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6-7 st. C. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie w południe wyniesie 1003 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pochmurny wtorek z ciągłymi opadami deszczu rzędu 10-15 l/mkw. Termometry wskażą maksymalnie 5-6 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie osiągnie w południe 993 hPa.

Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości