TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - Wszystkich Świętych, 1.11. Sporo słońca, choć będą też deszczowe regiony

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na poniedziałek 23.05
Pogoda na poniedziałek 23.05tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 1.11

Pogoda na dziś. We Wszystkich Świętych będzie niewiele chmur i sporo słońca. Znajdą się jednak miejsca, w których pojawią się słabe opady deszczu. W najcieplejszym momencie dnia termometry wskażą 17 stopni Celsjusza.

Pogoda na dzień Wszystkich Świętych zapowiada się następująco: na zachodzie kraju prognozowane jest zachmurzenie wzrastające do dużego oraz przelotne opady deszczu do 5 litrów wody na metr kwadratowy. W pozostałej części kraju dzień zapowiada się pogodnie, a na wschodzie słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 12 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim i Suwalszczyźnie, przez 16 st. C w centrum kraju, do 17 st. C w Małopolsce. Z południowego zachodu i południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. We wschodnich regionach może okresami przybierać na sile i rozpędzać się do 50 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne we Wszystkich Świętych

Największej wilgotności powietrza należy spodziewać się na zachodzie Polski. W całym kraju odczujemy komfort termiczny. Na zachodzie biomet będzie niekorzystny, w pasie centralnym - neutralny, zaś na wschodzie - korzystny.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek, Wszystkich Świętych 1.11tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. Chwilami może silniej wiać. Ciśnienie w południe wyniesie 996 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pogodnie, pod wieczór zacznie się chmurzyć. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Powieje z południa - na ogół słabo i umiarkowanie. Chwilami porywy mogą być silniejsze. W południe ciśnienie osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pogodnie, pod wieczór pochmurno i deszczowo. Temperatura maksymalna sięgnie 16 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. Chwilami jego porywy mogą być silniejsze. W południe na barometrach zobaczymy 994 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodnie, pod wieczór pojawią się chmury i deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 16 st. C. Słaby i umiarkowany, chwilami dość silny wiatr powieje z południa. W południe barometry wskażą 990 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie 17 st. C. Wiatr będzie na ogół słaby i umiarkowany, ale chwilami jego porywy mogą przybierać na sile. W południe na barometrach zobaczymy 981 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości