Pogoda na dziś - środa 9.02. Popada deszcz, temperatura sięgnie 11 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 09.02

Pogoda na dziś - środa (9.02). Termometry pokażą od 4 do 11 stopni Celsjusza. W wielu regionach popada deszcz, powieje też silniejszy wiatr. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Środa upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia i opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 4 stopni Celsjusza na Podlasiu do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny, wiatr z południowego zachodu. W porywach rozpędzi się do 40-60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne - środa 9.02

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie wokół 90 procent. Niemal wszędzie odczujemy komfort termiczny, tylko na wschodzie będzie chłodno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w środę 9.02
Warunki biometeo w środę 9.02tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurna aura z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. W południe ciśnienie osiągnie 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Będzie pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. W południe barometry pokażą 995 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Prognozuje się pochmurną aurę z opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 9 st. C. Zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. W na barometrach zobaczymy 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurna aura z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, zachodni, okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 1009 hPa.  

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno, wystąpią opady deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 11 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, zachodni wiatr, okresami w porywach powieje do 40-60 km/h. W południe barometry pokażą 1010 hP.

Warunki drogowe w środę 9.02
Warunki drogowe w środę 9.02tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości