Pogoda na dziś - środa, 7.09. Aura miejscami będzie deszczowa

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Środa 7.09 przyniesie niektórym regionom kraju opady deszczu, a także burze. Na termometrach zobaczymy od 18 do 25 stopni Celsjusza. Warunki biometeorologiczne okażą się zróżnicowane.

W środę wystąpi małe i umiarkowane zachmurzenie. Na południowym zachodzie i południu Polski będzie ono większe, dodatkowo spadnie tam deszcz rzędu 5-15 litrów wody na metr kwadratowy. Na Śląsku i Ziemi Lubuskiej prognozuje się burze. Temperatura maksymalna wyniesie od 18 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 22 st. C w centrum kraju, do 25 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, w burzach silny wiatr.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa, 7.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 70 do 80 procent. Niemal we wszystkich regionach Polski odczujemy komfort termiczny, tylko na północnym wschodzie będzie chłodno. Warunki biometeorologiczne okażą się zróżnicowane.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka pogodna środa. Temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1005 hPa. 

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W środę w Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry pokażą 1020 hPa. 

Pogoda na dziś - Poznań

Przed mieszkańcami Poznania pogodna środa, pod wieczór zrobi się pochmurno. Temperatura w najcieplejszym momencie dni wzrośnie do 24 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 1005 hPa. 

Pogoda na dziś - Wrocław

Środa we Wrocławiu upłynie pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia, wzrastającego do dużego. Po południu i wieczorem okresami popada deszcz, możliwa jest też burza. Termometry pokażą maksymalnie 25 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, w burzy silny. W południe na barometrach zobaczymy 1001 hPa. 

Pogoda na dziś - Kraków

Środa przyniesie w Krakowie małe i umiarkowane zachmurzenie, wzrastającym do dużego. Po południu i wieczorem prognozuje się okresowe opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 st. C. Powieje południowo-wschodni wiatr, słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie sięgnie 990 hPa. 

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości