TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - środa 25.05. Opady w niemal całym kraju. Lokalnie może się błyskać

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na czwartek 7.07
Pogoda na czwartek 7.07tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś, czyli środę 25.05. W wielu regionach spodziewane są chmury i opady deszczu. Będą miejsca, w których może zagrzmieć. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś. Środa zapowiada się przeważnie pochmurno z opadami deszczu rzędu 3-15 litrów na metr kwadratowy. Na Podkarpaciu i Roztoczu Lubelskim spodziewane są burze z opadami do 10-20 l/mkw. i porywami wiatru do 60-80 kilometrów na godzinę. Padać nie będzie tylko na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej po południu oraz wieczorem zapowiada burze i intensywne opady deszczu dla kilku województw. W związku z tym wydano ostrzeżenia pierwszego stopnia.

Temperatura maksymalna sięgnie od 19 stopni Celsjusza na Pomorzu do 23 st. C na Podkarpaciu. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu i zachodu.

Pogoda na środę 25.05
Pogoda na środę 25.05tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa 25.05

Wilgotność powietrza wyniesie około 90 procent. W całej Polsce odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w środę 25.05
Warunki biometeorologiczne w środę 25.05tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W Gdyni, Gdańsku i Sopocie środa przyniesie duże zachmurzenie i deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 19 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1013 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W Krakowie dzień upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia i deszczu. Na termometrach zobaczymy 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. W południe ciśnienie wyniesie 983 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W Poznaniu środa będzie bardzo pochmurna i okresami deszczowa. Termometry pokażą maksymalnie 20 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Środa w Warszawie upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia i okresowych opadów deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 20 st. C. Powieje z zachodu, słabo i umiarkowanie. W południe barometry pokażą 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

We Wrocławiu środa zapowiada się pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 21 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości