TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - środa 24.11. Wiele deszczowych regionów, do 9 stopni Celsjusza

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 24.11

Pogoda na dziś, czyli na środę 24.11, zapowiada się pochmurnie z małymi przejaśnieniami na zachodzie i południu kraju. Poza tym pojawią się opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 9 stopni Celsjusza.

Pogodę w środę kształtować mają wyże rozciągające się od Atlantyku, przez środkową Europę, po Rosję. Tylko krańce północne Polski będą na skraju niżu znad Północnego Atlantyku i Skandynawii. Z zachodu napływa umiarkowanie ciepłe i bardzo wilgotne powietrze polarne.

Na środę synoptycy prognozują duże zachmurzenie z niewielkimi przejaśnieniami w zachodniej i południowej części kraju. Na pozostałym obszarze popada deszcz o sumie 1-3 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, okresami na północy silniejszy, wiatr z zachodu.

Warunki biometeo - środa 24.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia oscylować będzie wokół 90 procent. W całej Polsce odczujemy zimno, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w środę 24.11
Warunki biometeo w środę 24.11tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurna aura z opadami deszczu, możliwe są przejaśnienia. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z południowego zachodu. W Gdańsku w południe na barometrach zobaczymy 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Prognozuje się duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 7 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z południowego zachodu. W południe barometry pokażą 993 hPa .

Pogoda na dziś - Poznań

Wystąpi duże zachmurzenie z małymi przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. W południe na barometrach zobaczymy 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurna aura ze słabymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 1008 hPa.  

Pogoda na dziś - Wrocław

Będzie pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa. 

Warunki drogowe w środę 24.11
Warunki drogowe w środę 24.11tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości