Pogoda na dziś - środa 23.11. Dzień pod znakiem chmur, miejscami poprószy śnieg

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Czeka nas pochmurna środa. Miejscami prognozowane są opady śniegu. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą maksymalnie 4-5 stopni Celsjusza.

Środa upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami. Miejscami niewykluczone są mgły. Na południu i południowym wschodzie kraju prognozowane są słabe opady śniegu do 1-2 centymetrów, na Podkarpaciu i w Małopolsce będą przechodzić w śnieg z deszczem do 5 litrów wody na metr kwadratowy. Tylko w górach po południu będą się nasilać do 5 cm. Temperatura maksymalna wyniesie od -2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 3 st. C w centrum, do 4-5 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Południowo-wschodni i wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

Warunki biometeorologiczne - środa 23.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia znajdzie się na poziomie około 80-90 procent. Odczujemy zimno i wilgoć. Warunki biometeorologiczne będą zróżnicowane - na północy i zachodzie neutralne, a w pozostałych regionach - niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w środę 23.11
Warunki biometeorologiczne w środę 23.11tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Środa w Warszawie przyniesie na ogół duże zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Powieje ze wschodu, słabo i umiarkowanie. Ciśnienie w południe wyniesie 998 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańcy Gdyni, Gdańska i Sopotu muszą liczyć się z na ogół dużym zachmurzeniem. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie sięgnie 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu na niebie pojawi się duże zachmurzenie. Temperatura maksymalna sięgnie 2 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. W południe na barometrach zobaczymy 997 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

We Wrocławiu środa przyniesie na ogół duże zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego wschodu. W południe barometry pokażą 992 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W Krakowie w środę pojawi się duże zachmurzenie. Po południu wystąpią opady śniegu i deszczu ze śniegiem do 5 l/mkw. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Powieje ze wschodu, słabo i umiarkowaniw wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 979 hPa.

Warunki drogowe w środę 23.11
Warunki drogowe w środę 23.11tvnmeteo.pl

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: 444473777/stock.adobe.com

Pozostałe wiadomości