Pogoda na dziś - środa, 21.09. Deszczowa aura, miejscami będzie się błyskać

Autor:
anw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na piątek 07.10
Prognoza pogody na piątek 07.10tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W środę 21.09 czeka nas typowo jesienna aura, w wielu regionach popada deszcz i przydadzą się parasole. Miejscami niewykluczone są też burze. Termometry pokażą od 12 do 17 stopni Celsjusza.

Środa upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z rozpogodzeniami. Na zachodzie Polski lokalnie popada słaby, przelotny deszcz. Na pozostałym obszarze kraju okresami spadnie do pięciu litrów wody na metr kwadratowy. Niewykluczone są burze. Temperatura maksymalna wyniesie od 12 stopni Celsjusza na Górnym Śląsku i Lubelszczyźnie, przez 14-15 st. C w centrum kraju, do 17 st. C na Ziemi Lubuskiej. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa, 21.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 70 do 80 procent. Wszędzie odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne na wschodzie i w centrum kraju, a na zachodzie - neutralne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Środa w Warszawie przyniesie pochmurną aurę z rozpogodzeniami. Poza tym przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Północno-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami dość silny. W południe na barometrach zobaczymy 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka pochmurna środa z rozpogodzeniami, poza tym przelotnie popada deszcz. Na termometrach zobaczymy 15 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W południe barometry pokażą 1022 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W środę w Poznaniu będzie pochmurno z rozpogodzeniami, możliwy jest też przelotny deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 16 st. C. Północno-zachodni wiar okaże się słaby i umiarkowany, okresami dość silny. W południe ciśnienie osiągnie 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Przed mieszkańcami Wrocławia pochmurna środa z rozpogodzeniami, poza tym możliwy jest przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W południe barometry wskażą 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Na środę w Krakowie prognozuje się pochmurną z rozpogodzeniami. Poza tym przelotnie popada deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami okaże się dość silny. W południe ciśnienie osiągnie 995 hPa.

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:anw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości