Pogoda na dziś - środa 11.01. Opady deszczu, silny wiatr i do 8 stopni

Autor:
/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś, czyli na środę 11.01. To będzie kolejny, pochmurny dzień. Mieszkańcy pewnych regionów mogą jednak liczyć na niewielkie rozpogodzenia. Prognozowane są opady deszczu, które miejscami mogą mieć umiarkowane natężenie. Termometry wskażą do 8 stopni Celsjusza.

Na środę prognozowana jest pochmurna aura. Na południu i w centrum kraju możemy liczyć na niewielkie rozpogodzenia. Na Podkarpaciu nad ranem spodziewane są zanikające, lokalne opady. Jednak w drugiej części dnia umiarkowane opady deszczu pojawią się na zachodzie i będzie przemieszczać się w głąb Polski. Temperatura wyniesie w najcieplejszym momencie dnia od 2 stopni Celsjusza na północnym wschodzie, przez 5 st. C w centralnej Polsce do 7/8 st. C na zachodzie. Powieje południowo-zachodni i południowy umiarkowany wiatr. Na zachodzie i północy kraju w porywach będzie dość silny, osiągając do 30-40 kilometrów na godzinę. Najsilniej powieje na Pomorzu, osiągając do 50-60 km/h.

Pogoda na środę 11.01
Pogoda na środę 11.01tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa 11.01

Środa przyniesie wilgotność powietrza na poziomie 70-90 procent. Odczujemy chłód. W większości regionów warunki biometeorologiczne będą niekorzystne, tylko w regionach wschodnich i południowych - neutralne.

Warunki biometeorologiczne w środę 11.01
Warunki biometeorologiczne w środę 11.01tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Środa w Warszawie zapowiada się pochmurnie, ale bezdeszczowo. W drugiej części dnia będziemy mogli liczyć na rozpogodzenia. Termometry pokażą do 6 st. C. Południowy wiatr będzie umiarkowany. Ciśnienie w południe sięgnie 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Dzień w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie sporo chmur, a w ciągu dnia możliwe będą przejściowe, słabe opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 5 st. C. Z kierunków południowych powieje silny i porywisty wiatr osiągający do 65 km/h. W południe ciśnienie osiągnie 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Dzień w Poznaniu zapowiada się pochmurnie. Po południu należy spodziewać się deszczu. Na termometrach zobaczymy do 6 st. C. Wiejący z południa wiatr będzie umiarkowany, w porywach dość silny. Na barometrach zobaczymy w południe 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Środa we Wrocławiu okaże się pochmurna - zachmurzenie będzie duże i całkowite. Wieczorem niewykluczone są opady słabego deszczu. W ciągu dnia na termometrach zobaczymy 7 st. C. Z kierunków południowych powieje umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1001 hPa i będzie spadać.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańcy Krakowa w środę czeka pochmurna aura, ale padać nie powinno. W drugiej części dnia będzie szansa na przejaśnienia. Temperatura sięgnie 6 st. C. Powieje słaby, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 992 hPa.

Warunki drogowe w środę 11.01
Warunki drogowe w środę 11.01tvnmeteo.pl

Autor:/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: agcreativelab/AdobeStock

Pozostałe wiadomości