Pogoda na dziś - środa, 1.02. Będzie zimno, popada śnieg, deszcz ze śniegiem i deszcz

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeorologiczne w niedzielę 26.03
Warunki biometeorologiczne w niedzielę 26.03tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W środę 1.02 wystąpią opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Powieje też silniejszy wiatr. Na termometrach zobaczymy od 2 do 7 stopni Celsjusza.

Na środę prognozuje się pochmurną aurę z przejaśnieniami. Poza tym popada śnieg, deszcz ze śniegiem i deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, okresami rozpędzi się do 40-70 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia osiągnie ponad 95 procent. Wszędzie odczujemy zimno, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Środa przyniesie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie pochmurną aurę. Poza tym prognozuje się śnieg, deszcz ze śniegiem i deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie 50-70 km/h. Barometry wskażą w południe 1000 hPa.

Pogoda na dziś- Kraków

Przed mieszkańcami Krakowa pochmurna środa. Wystąpią opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Na termometrach zobaczymy 4 st. C. Zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, okresami w porywach powieje do 40-60 km/h. Barometry wskażą w południe 983 hPa 

Pogoda na dziś - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka środa z przeważnie pochmurną aurą i opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 5 st. C. Zachodni wiatr, okaże się umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie do 50-70 km/h. Na barometrach zobaczymy w południe 998 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

W środę w Warszawie zachmurzenie okaże się duże. Popada śnieg i deszcz ze śniegiem. Termometry wskażą maksymalnie 4 st. C. Wiatr umiarkowany, zachodni, okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. Ciśnienie osiągnie w południe 993 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Na środę we Wrocławiu prognozuje się pochmurna środa, wystąpi śnieg przechodzący w deszcz. Zrobi się ślisko. Temperatura maksymalna wzrośnie do 6 st. C. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, okresami w porywach będzie wiać do 50-70 km/h, z zachodu. Barometry pokażą w południe 997 hPa.  

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock

Pozostałe wiadomości